Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Adsense Sağ sol reklam Sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Merhabalar,
Adsense reklamların konumunu otomatik olarak belirler, yani siz burda görünsün demeniz yeterli değildir. Google size derki ben ihtiyacım olur ise reklamları XX alanında göstereceğim buna onay veriyor musunuz ;) Mesela bakın sitenizden alınmış bir görsel, bu konumda da siz göster dememişsinizdir ;)

gsm gezgini.PNG

Merhabalar,
Adsense reklamların konumunu otomatik olarak belirler, yani siz burda görünsün demeniz yeterli değildir. Google size derki ben ihtiyacım olur ise reklamları XX alanında göstereceğim buna onay veriyor musunuz ;) Mesela bakın sitenizden alınmış bir görsel, bu konumda da siz göster dememişsinizdir ;)

Ekli dosyayı görüntüle 22333
biliyorum fakat diğer reklam türlerini otomatik zaten gösteriyor fakat sağ ve sol aktif etmeme rağmen adsense panelimden halen 1 kere bile göremedim sitede :(

Bu reklamalı sadece 1 defa gördüm sonrasında bir daha denk gelmedim, buna bir müdahale şansımız imkanımız yok. Bu yüzden yorum yapmam doğru bir yönlendirme olmaz. Söyleye bileceklerim sadece yukarıdaki mesajım ile sınırlı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.