Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Adsense Hakkında

cannvrz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkeze kolay gelsin iyi çalışmalar. Malumunuz Google Adsense nin bir çok kuralı var.
Lafı uzatmadan konuyu anlatmak istiyorum.
Forum Sitem Android Cihazlar ile alakalı.
Burada UYGULAMA vb. içerikleri paylaşmak istiyorum.
Paylaşmış olduğum dosyaları .zip dosyası olarak doğrudan sunucuya yükleyeceğim.
Paylaşacağım uygulamalar genelde mod crackli yani oynanmış ve full sürüm yapılmış apk dosyaları olacak. Bunu sadece üyeler indirecek.
Gördüğüm bazı siteler var mesela bu işte uzun yıllardır olan Maxicep sitesi gibi.
Fakat bu uygulamaların Google Adsense den dolayı problem olmasını istemiyorum.
Bunun için nasıl bir önlem almamı önerirsiniz.
Zaten eklentiyi sadece üyeler görecek. Metin içinde bununla ilgili yazı yazarken ve başlıkta dikkat etmem gerekenleri sizlerin deneyimi ne sunmak isterim.

İllegal içerik adsense de maalesef olmuyor.

İllegal içerik adsense de maalesef olmuyor.
Peki hocam bir çok sitede var. Aslında tam illegal saymaz. Almak istedim ve anlatmak istediğim o sitelerde neden problem çıkmıyor.

Örnek de de ismini verdim sitenin orada mesela Google reklamları var.

Bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorum. Deneyimli arkadaşlar dan. Baya bi aklıma takılıyor bu durum.

adsense onayı aldıktan sonra eklemiştir linkleri
önce blog sitesidir sonra eklemiştir

ama yine de risk şikayet edilirse kapanabilir bence

adsense onayı aldıktan sonra eklemiştir linkleri
önce blog sitesidir sonra eklemiştir

ama yine de risk şikayet edilirse kapanabilir bence
Benim zaten Adsense üyeliğim var yaklaşık 12 yıldır. Bundan yana sıkıntı yok.
Paylaşacağım içeriklerin içindeki dosyayı sadece kayıtlı olan kullanıcılar görebilecek. Bu şekilde bi yöntem düşünüyorum.

Benim zaten Adsense üyeliğim var yaklaşık 12 yıldır. Bundan yana sıkıntı yok.
Paylaşacağım içeriklerin içindeki dosyayı sadece kayıtlı olan kullanıcılar görebilecek. Bu şekilde bi yöntem düşünüyorum.
Tamam ben de söylediğimi tekrarlıyorum. Adsense onayı site alır normal bir blog gibi. Sonra illegal, crack, full program vs şifreli rar içinde de paylaşsanız birinin şikayet etme ihtimali var. Adsense yine tehlikeye girer

Peki söyle bir şey yapsam.
Vip Kullanıcı Grubu oluşturup, Açmış olduğum kategorinin sadece vip kullanıcılarına görünür olarak yapsam. Bu durum sorun teşkil edermi peki.

Peki söyle bir şey yapsam.
Vip Kullanıcı Grubu oluşturup, Açmış olduğum kategorinin sadece vip kullanıcılarına görünür olarak yapsam. Bu durum sorun teşkil edermi peki.
Bu durum etmez. Anca kanıtlı şikayet vs gibi durumunda başınız ağırabilir. (Ufak ihtimal)

Bu durum etmez. Anca kanıtlı şikayet vs gibi durumunda başınız ağırabilir. (Ufak ihtimal)
Peki teşekkür ederim. Aklımda kalan yıllardır hizmet veren forum siteleri var. Android üzerine bu tip dosyaları sunan, ancak ziyaretcilerin eklentiyi göremediği için bu tip dosyaları paylaşıyorlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.