Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Admin panelinde hata!

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ilkaybaki

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://mcturk.ml/
Merhaba, admin panelinden kurulumlar > XF Seçeneklerine tıklıyorum aşağıdaki hatayı alıyorum. az önce forum istatistik eklentisini yüklemiştim, etkinleştirdikten sonra xf seçeneklere tıkladım bu çıktı ondan olabilir mi?

1603912013006.png

Merhabalar ilkaybaki ilkaybaki config.php'den eklentileri kapatın ve kontrol edin.
Xenforo sürümünüz ile uyumlu olmayan bir eklenti versiyonu kurmaya çalışınca yada php sürüm 7.2 ve 7.3 harici olunca bu sorun ile karşilaşilir.

XenMade eklentisinde sorun var sanırım. Devre dışı bırakıp veya silip bir kontrol eder misiniz?

Çözüm
Sorunum çözüldü, işime yaramayan eklentiyi silmiştim o kalmış eklentiler bölümünde, eklentileri bölümünden etsik dosyalar diye eklentiyi kaldırdım sorun çözüldü.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.