Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Admin Panel'de ki Meta Description Çekmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar Forumun Admin Panelin'den Meta Description Açıklamasına Açıklmama Yazıyorum Fakat Google Nedense İndex Almıyor

Acaba SS 'de ki Gibi FallBack mi Yapamıyor. Ama Kaynak Kodların'da Açıklamam Gözüküyor. bakın diğerlerinde mavi yazı ile fallback yazıyor value yazıyor fakat en alttaki description da bişey yazmıyor hata olabilir mi?
5400

kullandığınız temanızın PAGE_CONTAINER şablonunu açın ve manule ekleyin.

<meta name="Description" CONTENT="açıklamanız">

kullandığınız temanızın PAGE_CONTAINER şablonunu açın ve manule ekleyin.

<meta name="Description" CONTENT="açıklamanız">
Selamlar maunel eklemeyi düşündüm, fakat admin panelde böyle bir özellik varken manuel fazla mantıklı gelmedi, amacım neden çekmediğini öğrenmek,

5402

Defult'da böyle, bilmiyorum sıkıntı nedir anlayamadım, manuel eklemeyide düşündüm dediğim gibi fakat admin panelden description ı değişebiliyoruz böyle bişey var fakat değişince neden değişmiyor onu anlayamadım eTiKeT™ eTiKeT™

Resim göndermenize gerek yok. Default tema da çalışıyor mu çalışmıyor mu?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.