Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Admin Panelde Hata..

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

goztepeli70

xFanatik
SMS onaylı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Slm arkadaslar

Yaklasik 3 gundur ozel mesaj ile ilgili asagidaki resimdeki gibi hata aliyorum..Bi turlu sorunu cozemedim..
Yardimlarinizi bekliyorum..
Kolay gelsin..

Naamloos.png

Bana özelden admin girişlerinizi atın müsait bir zamanda inceleriz. Şu durumda neden kaynaklandığını net söylememiz mümkün görünmüyor.

Bana özelden admin girişlerinizi atın müsait bir zamanda inceleriz. Şu durumda neden kaynaklandığını net söylememiz mümkün görünmüyor.
Ustad, hatayi buldum sonunda.. Uye olarak gorunmeyen 2 kisi konulara mesaj yazmis.. Onu forum hatasi olarak bildiriyormus..O mesjlari buldum sildim ve duzeldi..

Tesekkurler..

Çözüm
Ustad, hatayi buldum sonunda.. Uye olarak gorunmeyen 2 kisi konulara mesaj yazmis.. Onu forum hatasi olarak bildiriyormus..O mesjlari buldum sildim ve duzeldi..

Tesekkurler..
Çözdüğünüze sevindim. Aklınızda bulunsun sorun yaşamamak için xenforo'da üyelikleri silmemeye özen gösterin. Silmek yerine yasaklayın üyeyi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.