Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü [AddonFlare] XF2 Ödül Sistemi - Postpit hatası Yardım Lütfen ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Respect

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar öncelikler herkese, Sorunum aşağıdaki eklentiyi aldım fakat
[XenGenTr] Ultimate Postbit 1.2.6

Eklentisi ile sorun çıkıyor: Screenshot_1.png

HATA:

Screenshot_3.png

Yukarıda gördüğünüz gibi herşey açık fakat, Postbit'de gözükmüyor?
@netr0n @eTiKeT™ @huseynalieff

Kullanıcı, postbitte görünmesi için profiline girip, awards kismindan ona verilen rozetleri seçmesi ve ataması gerekiyor. Profilden awards a ilerleyin, zaten dediğimi anlarsınız.

Muhtemelen eklenti null?

Site adresiniz nedir?
Hocam site adresimin gizli kalmasını tercih ediyorum şuanlık, 1 keresinde site adresimi vermiştim hatta profilime koydum fakat bazı tipi kayık insanlar tarafından tasarımlarım çalındı (Henüz korumam olmadığı için) Ama yardımı dokunacaksa size 1 kaç görsel daha yolluyoabilirim, İstediğiniz bölümün SS'ini çekebilirim hatta GIF Bile yapabilirim.

Default temada aynı sorun geçerli mi kontrol edin. Dediğimi uygulamanız durumunda görüntü ayarlarını da doğru düzgün varsayarak rozetin görünmesi gerekir. Mevcut ödüller kısmına da göz atın. Eklentiyi kullanmayalı çok oldu ama ben bu sorunu oradan çözdüm.

Default temada aynı sorun geçerli mi kontrol edin. Dediğimi uygulamanız durumunda görüntü ayarlarını da doğru düzgün varsayarak rozetin görünmesi gerekir. Mevcut ödüller kısmına da göz atın. Eklentiyi kullanmayalı çok oldu ama ben bu sorunu oradan çözdüm.

Buyrun Bursasıda Mevcut ödüller bölümü VS.

Screenshot_8.png
Screenshot_7.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.