Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Açılan konuya her yorum yapıldığında altında reklam çıkıyor

aga_0074

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
değerli hocalarım benim sayfamda kim konu açarsa açsın o açılan konuya yapılan her yorumun altında reklam çıkıyor,benim burda sizşlerden isteğim ve ricam, ben her yorumun altında değil de örneğin : ben bir konu açtım ve yorumlar yapıldı 5 yorumda bir reklam olsa yazılan yorumun altında..her yorumun altında değilde 4 yada 5 youmda bir çıksa reklam böyle bir şansımız var mı...ben CPadmin panelenden baktım ama öyle bir seçenek göremedim..ama aynı öellik ve versiyonda başka bir siteye baktım 4 yada 5 yorumda 1 yorumun altında reklam görünüyor...yardımlarınızı bekliyorum değerli hocam...saygılar

Bu yapıyı pdoda görmüştüm makelye bulayım paylaşım yapıcam verilen satılara göre işlem sürüdürüyordu

İstediginiz eklenti bende mevcut fakat ingilizce dilinde yazılmış bir eklentiydi türkçe dil paketini yükleyip türkçeye cevirdim ama şuan bu forumda o eklentinin ingilizce adı nedir inan hatırlamıyorum... Fakat dediginiz gibi 5 msjda bir vs. vs. örnekleri çogaltabiliriz ve bildigin kadarıyla bahsini yaptıgım eklenti ücretli diye biliyorum

şöyle bir fikir geldi aklıma olur mu bilmem ama;
reklam bir class içindedir ve class ismi bannerdir.
Örnek olarak yorumun kendi has bir classi vardir ve o class nth-child(5n) yani 5in kati siradaki yorumun altinda display:block eder.Test etmedim arkadaslar deneyebilir.

bakın bu sayfada örneği var rekam engelleyici kullanıyorsanır kaldırın bakın burdak gibi olsun istiyorum degerli hocalarım...bakın her yorumun altında yok her 5 yorumun altıda 1 reklam varr burda..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.