Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel A server error occurred. Please try again later.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

kyperswordtr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

bugün siteme mmo block proxies eklentisi kurdum ilk olarak An unexpected error occurred. Please try again later. hatası aldım. Cache silip girdiğimdede site anasayfası gelmişti ama sitede kullanıclar hesaplarına vb. giremiyor A server error occurred. Please try again later. xenforo hata sayfası ile karşı karşıya kalmaktayım. Nasıl çözebilirim?

xenforo sürümünüz kaç ? eklenti 2018 e ait sürümünüzle uyuşmayabilir

Kurdunuzmu tam olarak eklentini anlayamadım ? daha sonra tamamen silip ftp üzerindende kaldırdınız ve hata devam ediyor öyle değilmi ? hatanın resmini atarmısınız admincp den içeriklerinde bakalım nerede tam olarak sorun yaşıyor mysql tabanında kalıntılarda bırakmış olabilir

Kurdunuzmu tam olarak eklentini anlayamadım ? daha sonra tamamen silip ftp üzerindende kaldırdınız ve hata devam ediyor öyle değilmi ? hatanın resmini atarmısınız admincp den içeriklerinde bakalım nerede tam olarak sorun yaşıyor mysql tabanında kalıntılarda bırakmış olabilir
Eklentiyi panel üzerinden etkinleşitirmeden önce bu hatayı verdi ayrı olarak admin panelinede giremiyorum :( aynı hatayı vermekte.

Hata Resmi: Screenshot

1. ftp den eklentinin tüm dosyalarını eksiksiz sunucunuza tekrar atın değişiklik olacakmı site adresinizide yazarsınız.
2. install/ yazarak sitenizin sonuna deneyin bekli birşeyler tam uygulanmamıştır diyecemde siz eklentini ftp attıktan sonra hiç kullanmadan bu hatayı aldığınızı söylediniz eklentini kendi sitesindenmi (xenforo.com) yüklediniz ? sunucunuzda dosyaları değişmiş veya başka hertürlü şuan aklıma gelmiyor değil

1. ftp den eklentinin tüm dosyalarını eksiksiz sunucunuza tekrar atın değişiklik olacakmı site adresinizide yazarsınız.
2. install/ yazarak sitenizin sonuna deneyin bekli birşeyler tam uygulanmamıştır diyecemde siz eklentini ftp attıktan sonra hiç kullanmadan bu hatayı aldığınızı söylediniz eklentini kendi sitesindenmi (xenforo.com) yüklediniz ? sunucunuzda dosyaları değişmiş veya başka hertürlü şuan aklıma gelmiyor değil
Datayı kontrol ederken bu kişi ile karşılaştım Screenshot anlamadağım halde sitede yetkisi var arkadaşın. ftp'de bütün dosyaları silinik 1 gün önceki yedeğimden herşeyi kontrol ettim. İnstall denedim yine aynı galiba siteye virus soktuk. Datada böyle bir kişi olmasıda africadan bence direk sorunun kaynağını açıklıyor. Screenshot

Eklentini xenforo.com dışındakı sitelerden yüklerken dikkatli olmanız gerekir. W@rez ve diğer durumlar için.. Bir çok site eklentiyi oradan eklenti dosyalarını kurcalayarak bilmediğiniz yazılımlar yerleştiriyor.. Sunucudan dosyalarınız silinmiş ise tamamen site veritabanına kadar şifreleri değiştirerek vebsitenizin yedeğini kurun ilave olarakta sizi hosting uzmanına yönlendiriyorum daha doğru yardım için LaDezs LaDezs

Eklentini xenforo.com dışındakı sitelerden yüklerken dikkatli olmanız gerekir. W@rez ve diğer durumlar için.. Bir çok site eklentiyi oradan eklenti dosyalarını kurcalayarak bilmediğiniz yazılımlar yerleştiriyor.. Sunucudan dosyalarınız silinmiş ise tamamen site veritabanına kadar şifreleri değiştirerek vebsitenizin yedeğini kurun ilave olarakta sizi hosting uzmanına yönlendiriyorum daha doğru yardım için LaDezs LaDezs
Doğru diyorsunuz bizede ders olmuş oldu birdaha asla indirmem

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.