Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

2023 - Yeni Başlayan (İlk Forum) Kullanıcılar için XF Admin paneli tanıtımı ve Tüm Ayarlar

hosmanilik

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle Selamun Aleyküm 🖐🏻

XenForo ile ilk defa tanışmış ve bir forumun yönetimini ilk defa yapacak olan yeni kullanıcılara, parça parça eğitim veya hata hata çözüm öğretmek değilde Forumun kullanıcılara görünen yüzünden yönetim paneline kadar anlatacak bir eğitim var mıdır? Kurcalayarak öğrenmek elbette olabilecek birşey fakat ben birazda elimizde eğitim dokümantasyonu olsun istiyorum. Böyle bir video anlatım olursa eminim çok fazla ilgi çekecektir. (belki de vardır fakat ben linkini bilmiyorumdur. YouTube'da çok parçalı içerikler mevcut.)

Öncesinde MyBB kurcalamış birisi olarak bazı şeyleri anlayabiliyorum fakat diğer kullanıcıların forumlarına bakınca birşeyleri kaçırdığımı da fark edebiliyorum. Kısacası bir video olur yada bir yazı sayfası olur bu tür bir eğitim varsa öğrenmek istiyorum.

Herkese iyi forumlar 👋🏻

Merhabalar H hosmanilik Aslında bu tarz 1 döküman yok ama sitemizde parça parça her alanın kullanım ve yönetimi bir çok problemler halinde anlatılmış durumda. Kısaca XGT sayfamızda xenforo'Nun her alanına değindik. Herşeyden önce Xenforo Dil paketimiz anlaşılabilir bir şekilde kontrol panelini kullanmamıza imkan tanıyor. Şahsi olarak Bir çok kişiye xenforo bilgisi 0 olan, xenforo hakkında extra bir bilgi vermeden bütün seçenekleri sırayla ziyaret ediniz ve kafanıza takılanı sorun şeklinde yaklaşım sergiledim. 1 ay sonunda 0 bilgisi olan arkadaşlarımız gerçekten yazılımı kendisi rahat bir şekilde kullanmaya başladı . XGT sayfamızda takıldığı sorunları konu açarak destek aldı ve kendisini geliştirdi.
Ek olarak sayfamızda videolu anlatımlarımız var.

+ olarak Kullanım Teknikleri bölümümüz var burada gayet faydalı dökümanlar.

Merhabalar H hosmanilik Aslında bu tarz 1 döküman yok ama sitemizde parça parça her alanın kullanım ve yönetimi bir çok problemler halinde anlatılmış durumda. Kısaca XGT sayfamızda xenforo'Nun her alanına değindik. Herşeyden önce Xenforo Dil paketimiz anlaşılabilir bir şekilde kontrol panelini kullanmamıza imkan tanıyor. Şahsi olarak Bir çok kişiye xenforo bilgisi 0 olan, xenforo hakkında extra bir bilgi vermeden bütün seçenekleri sırayla ziyaret ediniz ve kafanıza takılanı sorun şeklinde yaklaşım sergiledim. 1 ay sonunda 0 bilgisi olan arkadaşlarımız gerçekten yazılımı kendisi rahat bir şekilde kullanmaya başladı . XGT sayfamızda takıldığı sorunları konu açarak destek aldı ve kendisini geliştirdi.
Ek olarak sayfamızda videolu anlatımlarımız var.

+ olarak Kullanım Teknikleri bölümümüz var burada gayet faydalı dökümanlar.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Aslında forumu kurcaladım fakat konuların tarihleri pek yakın değildi bende sürüm farkından veya güncellemelerden dolayı çalışmaz diye düşünmüştüm o nedenle bir sorayım dedim. Sanırım böyle birşey yok :) Belirttiğiniz içerikleri izleyip, okuyarak tecrübe kazanacağım tekrardan teşekkürler 😊

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.