Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? 2,3 beta 1 de e-posta ve api servisinde sorun mu var?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
her ıkı serviste calısmıyor bende beta 1 de.

Şahsım adına henüz o alana el atacak kadar ilerleyemedim :) Hiç bir fikrim ve bilgim yok ne yazık ki. Şahsi fikrim çalışıyordum ama siz bir hata yapıyor olabilirsiniz.

ss tekı E-posta taşıma sınıfı kısmında bir farklılık var bununla ılgısı olabılır mı acaba?

smpt ayarlarını calısan forumdan aldım buraya ekledıgım posta adresını calısan forumda test ettım kendı tarafımda bir sorun goremıyorum. cıkacak yeni sürümleri düzelır sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    22.7 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    20.4 KB · Görüntüleme: 6
her ıkı serviste calısmıyor bende beta 1 de.
bunu localde kullaniyorsaniz hat kodunda onu diyor ssl Kurmainz gerekir arti bunlarla uğraşmanıza gerek yok diye düşünüyorum zira forum geliştiriciler bilir once beta serisi cikar sonra rc daha sonra kararlisürüm buda nerden baksan 1 sene surer.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.