Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisans satıldı 2.2.7 Lisans ve 4 adet eklenti. 2600TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eeasd

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
30.10.2021 tarihinde aldığım xenforo lisansımı satmak istiyorum. içerisinde kurulum desteği de var.

Ekstra olarak satın aldığım eklentiler ;
  1. XenForo Enhanced Search
  2. XenForo Resource Manager
  3. XenForo Media Gallery
  4. Installation Service

İstenilen ücret
2600
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Evet faturası var,konuya ekliyorum
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
https://www.universite-forum.com
Lisans doğrulama kodu
fde25c440456ed2b2f87bfa04e90cd54
Ticket desteği etkin mi
  1. Evet ticket desteği var
İndirilebilir son versiyonu
2.2.7
Son güncelleme tarihi
30.10.2021
Son düzenleme:
Hayırlı satışlar, sanırım fiyatta yanlışlık yaptınız. Kurulum hizmeti dahil sıfır lisans ücreti 210 dolar buda 2015,52 Türk Lirasına eş değer. Ancak kurulum hizmeti için fazladan ödeme yapmışsınız, şu anda bir kişi sıfırdan lisans alırsa 160 dolar verecektir buda 1535,64 Türk lirası yapmakta.

Açıkçası fiyatınız 3700TL biraz pahalı gibi, ancak dediğim gibi hayırlı satışlar.

Extra aldığım ürünleri çıkartıp sadece lisans için mi fiyat biçmeliyim?

2.eller 700-800 civarı

Extra aldığım ürünleri çıkartıp sadece lisans için mi fiyat biçmeliyim?
Hayır, ekstra aldığınız ürün neyse bunu da konuya eklemeniz gerekir. Başlıkta ve içerikte sadece lisansı sattığınızı belirtiyorsunuz, bende bunun için yorum yaptım. Ancak dediğiniz gibi ekstralar varsa bunları da belirtmekte fayda var.

Dediğiniz gibi belirtmeye çalıştım.

Eklentili olması fiyatı etkiler mi ?
Dediğiniz ekstra sadece kurulum hizmetiyse, ilk mesajımda belirttiğim gibi sıfır ürün satın alınması daha karlı olmakta. Bir kullanıcı sizin ürününüzü neden tercih etmeli? bu sorunun cevabı uygun fiyat olmalı.

Sıfır fiyatından daha pahalı bir ürünü neden tercih etsinler. Bu sebeple sıfır fiyatından daha uyguna satman gerekir ki, alıcısı hemen olsun. Şahsen sadece xenforo lisansı ve kurulum ücreti için 3700 tl vermek yerine, 2015,52 TL vermeyi tercih ederim. Bu fiyat kendi sitesine ait.

Zaten 2. el satın alım yapacak biri uyguna satın almak ister, yüksek fiyat verecek olsa 2. el lisans aramaz.

4 Adet eklenti var bu eklentiler fiyatı etkilemiyor mu anlamadım?

4 adet eklenti dahil fiyati maksimum kaç TL ye çıkarmalıyım

4 Adet eklenti var bu eklentiler fiyatı etkilemiyor mu anlamadım?

4 adet eklenti dahil fiyati maksimum kaç TL ye çıkarmalıyım
Konu şimdi oldu, tüm detayları eklemen daha iyi olacaktır. Müşteri alım yaparken, ne aldığını anlaması en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.