Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

%100 Memnuniyet

Hosting konusunda geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Her zaman söylüyorum genelde önce aman ne olacak ki şu firmada çok uygun fiyata barındırma hizmeti veriyor gider alırım diyenlerin keşke daha önce seni dinleseydim de bu sıkıntıları yaşamasaydım dediklerine şahit oluyorum. Eğer forum işletiyorsanız forum alt yapısından anlayan kişilerden hizmet almak en mantıklısı. Bunu neden söylüyorum hosting firması olan ama xenforo'dan anlamayan firma sahipleri tarafından aranıp, bizden xenforo konusunda destek istedikleri için söylüyorum. Yani emin ellerdesiniz arkanıza yaslanın forumunuzun keyfini çıkarın. ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.