Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ziyaretçiler mesaj yazabiliyorlar?

YasinTURKOGLU

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi ayarları kurcalarken birşey yaptım ve siteye ziyaretçi olarak giren kişiler bir hesaba giriş yapmasa dahi başlıklara mesaj yazabiliyorlar.

Kullanıcı gruplarına ziyaretçi başlığı eklemiştim, sildim. araçlardan kullanıcı grubu tanıtımlarını yeniden oluştur dedim halen yazabiliyorlar, başlık açabiliyorlar, her şeyi yapabiliyorlar.

Nasıl yapılır ? Ziyaretçiler mesaj yazabiliyorlar?

Ben yarım yamalak ingilizcemle kullanıcı gruplarını tercüme ederken No-Registered 'ı doğrulanmamış üye olarak değiştirmiştim. Doğrulanmamış üyeye yetki verdim zannediyorken aslında üye olmayan kişilere yetki veriyormuşum...
edit: XF seçenekleri/Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri/Kayıt olmadan kullanım kutucuğu aktif değil.
nasıl oluyorda kayıt olmayan kullanıcı böyle birşey yapabiliyor aklım almıyor lütfen biri yardımcı olsun.

Ben yarım yamalak ingilizcemle kullanıcı gruplarını tercüme ederken No-Registered 'ı doğrulanmamış üye olarak değiştirmiştim. Doğrulanmamış üyeye yetki verdim zannediyorken aslında üye olmayan kişilere yetki veriyormuşum...

Çözüm
Nasıl çözdüğünüzü belirtirmisiniz.
Şimdi ben forum sitemin girişinde e posta doğrulamasını kaldırdım. istiyorum ki giriş yapan kullanıcılar e postasız girsinler fakat "geçerli" üye olmak yerine "doğrulanmamış üye" olsunlar. e posta doğrulaması yapanlar "üye" olsunlar istiyorum. Terfi sisteminide buna göre yaptım kayıtları yeniledim fakat doğrulamasız kaydolan kişiler doğrudan geçerli kullanıcı oluyorlar bunu nasıl sağlarım biliyor musunuz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.