Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.2 Eklenti Yeni Konu Aç Butonu Yapılandırma

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
TheHypnosis Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Yeni Konu Aç Butonu Yapılandırma - Yeni Konu Aç Butonu Olması Gerektiği Yere Taşımak

Before
Ekli dosyayı görüntüle 17343

After
Ekli dosyayı görüntüle 17344

Page_Container Açılır İçerisinde

Kod:
                        <xf:if contentcheck="true">
                            <div class="p-title-pageAction"><xf:contentcheck><xf:pageaction /></xf:contentcheck></div>
                        </xf:if>

Silinir

Forum_View Açılır

Kod:
    <div class="block-outer"><xf:trim>
        <xf:pagenav page="{$page}" perpage="{$perPage}" total="{$total}"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Şahsen orijinal yerini daha kullanışlı buluyorum ama yine de paylaşım icin teşekkürler. İlla ki bu tarz Kullanımı seven ve kullanan olacaktır.

Az önce denedim de sanırım biyerde yanlış yaptım nasıl geri alırım yeni konu butonu yok da :((((

bu anlatım sanıyorum sadece forum gorunumu ıcın gercerlı ama benım konu gorunumunde de sağ ustte konu ac butonum var, bu butonu nasıl sola alabılırım bu konudakı gibi? netr0n netr0n

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-01-01 191204.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-01-01 191204.jpg
    104.2 KB · Görüntüleme: 13

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.