Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yandex Sitemi Doğrulamıyor

PvPSw

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Google, Bing sorun yok ama yandexe bir türlü doğrulatamadım
hem txt hem cloudflare ayarlarını yapıyorum olmuyor..
robotx dosyadan da izin veriyorum
User-agent: Mediapartners-Google
Allow:
User-agent: ia_archiver
Allow:
User-agent: Mediapartners-yandex
Allow:
User-agent: duggmirror
Disallow: /

1718533856577.png

Selam,

Aşağıdaki bağlantıdan dns kaydını sorguladığınız da, dns kayıtları gözüküyor mu?

böyle birşey var
1718537303439.png

A kaydı değil, TXT kaydına bakmalısın. Sen A kaydı eklemedin, TXT kaydı ekledin :)

Ona da baktım 1718538353371.png
ip adresleri göründükten sonra cloudflare kullanmanın ne faydası var onu da anlamadım

A kayıtlarında gözüken ip adresleri senin sunucu ip adresin değil, cloudflare ip adresleri. Ek olarak kayıtları yanlış eklemişsin, TXT kaydında bir kayıt gözükmüyor. Kayıtları ilk baştaki yüklediğin görsele göre eklediysen, zaten hata yapıyorsun.

Name kısmını @ işareti koyarak eklemeyi dene.

TXT Kayıtlarındaki SPF kaydında bulunan sunucu ip adresini silmen durumunda, o ip de gözükmeyecektir.

A kayıtlarında gözüken ip adresleri senin sunucu ip adresin değil, cloudflare ip adresleri. Ek olarak kayıtları yanlış eklemişsin, TXT kaydında bir kayıt gözükmüyor. Kayıtları ilk baştaki yüklediğin görsele göre eklediysen, zaten hata yapıyorsun.

Name kısmını @ işareti koyarak eklemeyi dene.

TXT Kayıtlarındaki SPF kaydında bulunan sunucu ip adresini silmen durumunda, o ip de gözükmeyecektir.
Eğer değişiklik sonrası anında onaylıyorsa olmadı yapamadımç Sonra onaylıyorsa bekleyip görmek lazım. Ayrıca sunucuda txt dosyası da var hadi DNS onaylamadı txt niye onaylamıyor ? Cloudflarede yada robots'da bir engelleme olabilir mi ?

Eğer değişiklik sonrası anında onaylıyorsa olmadı yapamadımç Sonra onaylıyorsa bekleyip görmek lazım. Ayrıca sunucuda txt dosyası da var hadi DNS onaylamadı txt niye onaylamıyor ? Cloudflarede yada robots'da bir engelleme olabilir mi ?
Sen engelleme yapmadıkça, Cloudflare güvenilir hiçbir botu engellemez. Harici olarak DNS onayı yapıyorsun, diyelim ki robots.txt de bir engel söz konusu olsa dahi, bir etkisi olmayacaktır.

txt kaydını ekledin hala gözükmüyorsa. Kendiniz random bir DNS kaydı ekleyin bakalım o aktif olacak mı.

Bir yerde bir hatan var muhtemelen. Site adresini paylaşabilirsen, DNS kayıtlarına bakalım.

Anydesk üzerinden işlem sağlandı. Doğrulama kodları hatalı eklenmişti, düzeltme işlemi yapıldı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.