Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF2 Güncelleme Sonrası Ana Sayfaya Kategoriler Gelmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

exerdo666

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,
Bugün xf 2 ye geçtim biraz geç oldu biliyorum :)
Site /forum dizinine yüklü ve bu hatayı alıyorum, özetle kurulu olan dizinde kategoriler gelmiyor.

siteadi.com/forum (burda kategoriler gelmiyor)
siteadi.com/forum/kategori/ (burda geliyor)

Son sürümde şuan 2.0.10 ve bu hatayı alıyorum forum içi dolu araştırdım ve çözüm bulamadım.

1542626778357.png

Geçtim derken XF-1.5 upgrade mı yaptınız ? Eğer öyle ise upgrade işlemini nasıl yaptınız kısaca yazar mısınız ?

Geçtim derken XF-1.5 upgrade mı yaptınız ? Eğer öyle ise upgrade işlemini nasıl yaptınız kısaca yazar mısınız ?
1.5 ten xf2 ye geçmek için gerekli kontrolleri yaptım.
- Eklentileri pasif ettim , sildim. Dili ingilizce yaptım, temayı defaulta çektim vs bunları yaptıktan sonra ssh dan komut ile upgrade ettim. ve xf 2.0.10 a kadar da yüksellttim bu sorun gitmedi.

// Forum kategorileri gelmiyor burda
http://sosyalbilgiler.biz/forum/

// Burda geliyor
Sosyal Bilgiler

xenforo.com da da baktım bir çözüm bulamadım.

1542631587992.png

Bulduğum hata ve çözümleri

Rota filtrelerinde hatanız : Çözüm forums/ forumlar/ olarak değiştirildi.

rota.PNG

Genel forum ayarlarındaki hatanız. Çözüm için ana sayfa rotasında "/" kaldırıldı.
Genel forum ayarları Sosyal Bilgiler - Yönetici kontrol paneli.png

Sonuç : Sosyal Bilgiler

Ek olarak bana verdiğiniz şifrelerinizi değiştiriniz lütfen...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.