Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 Footer kısmındaki index.rss ikonunu kaldırma

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Footerdaki index.rss ikonunu en alt sağ kısımdan kaldırmak istiyorum. Bunu kaldırınca forum için bir zararı var mı ? veya konular google tarafından bir problem yaratır mı ?

Bu arada forum çok yavaş @etiket hocam konuyu bile şuan zor açıyorum :)

Sağdaki sarı ikondan bahsediyorum kaldırsak bi zararı olur mu :) Page_Container 'dan o kısımın kodunu silsek sorun teşkil eder mi acaba?

1600441916420.png

Footerdaki index.rss ikonunu en alt sağ kısımdan kaldırmak istiyorum. Bunu kaldırınca forum için bir zararı var mı ? veya konular google tarafından bir problem yaratır mı ?

Bu arada forum çok yavaş @etiket hocam konuyu bile şuan zor açıyorum :)
Demek ki sadece bende yavaş değilmiş. Bende de çok yavaş yükleniyor.

Rss kullanımı için eklenmiş bir kısa yok,isterseniz kaldırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Çözüm
2 gündür büyük sitelerde saldırı var . dün falanca büyük dev bir sitedeyke içierdeyken site kapandı 20 dk ex kaldı :D kimse sormuyor arkadaş bu toplu saldırılar nerden geliyor diye alışmış herkes bunun lokasyon konumu bilinse haber neyim yapılsa bari haber degeride var ha :D

2 gündür büyük sitelerde saldırı var . dün falanca büyük dev bir sitedeyke içierdeyken site kapandı 20 dk ex kaldı :D kimse sormuyor arkadaş bu toplu saldırılar nerden geliyor diye alışmış herkes bunun lokasyon konumu bilinse haber neyim yapılsa bari haber degeride var ha :D
vu şuan burasıda saldırı yiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.