Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF Yeni Üyelere Karşılama Mesajı

Muhammed

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi yeni üyeler kayıt olduğunda dmden hoşgeldin mesajı göndermek istiyorum, göndermeyi biliyorum şu şekilde olmasını istiyorum

Merhaba sirvrr, (burada yeni kayıt olan kişinin otomatik ismini yazmasını istiyorum)
Foruma hoşgeldin. İyi forumlar

Nasıl yapılır ? XF Yeni Üyelere Karşılama Mesajı

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi yeni üyeler kayıt olduğunda dmden hoşgeldin mesajı göndermek istiyorum, göndermeyi biliyorum şu şekilde olmasını istiyorum

Merhaba sirvrr, (burada yeni kayıt olan kişinin otomatik ismini yazmasını istiyorum)
Admin panelinde, Xenforo seçeneklerine girin "Yeni Kullanıcı Kayıt Seçenekleri" kısmına gidip aşağıdaki resimdeki kısımları kendine göre düzenle
1692998192227.png
ilgili alanada mesaj kutusunun altında açıklama metini bulunmaktadır
Direkt mesajınızda şu kısa yolları kullanabilirsiniz: {name},{email},{id}. Ayrıca alıcının dilindeki karşılığıyla değiştirilecek olan {phrase : phrase_title} şeklinde de kullanabilirsiniz. BB kodu kullanabilirsiniz.
yani yapmanız gereken Merhaba {name}

Admin panelinde, Xenforo seçeneklerine girin "Yeni Kullanıcı Kayıt Seçenekleri" kısmına gidip aşağıdaki resimdeki kısımları kendine göre düzenle
1692998192227.png

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.