Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF\Db\Exception: MySQL query error [1364]: Field 'avatar_frame_enable' doesn't have a default value src/XF/Db/AbstractStatement.php:230

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar

Bu eklentiyi önceden yüklemiş olabilirim ama şuan bu eklenti bende kurulu değildir. Üye grubu veya farklı bir şey oluşturmak istediğimde hata almaktayım yardımcı olabilir misiniz.

Kod:
XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 198
XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 79
XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 96
XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 220
XF\Db\AbstractAdapter->insert() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1521
XF\Mvc\Entity\Entity->_saveToSource() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1253
XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Mvc/FormAction.php at line 71
XF\Mvc\FormAction->XF\Mvc\{closure}() in src/XF/Mvc/FormAction.php at line 189
XF\Mvc\FormAction->run() in src/XF/Admin/Controller/UserGroup.php at line 119
XF\Admin\Controller\UserGroup->actionSave() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2483
XF\App->run() in src/XF.php at line 524

Merhabalar B Birisi

Sistemden silinmiş ve kalıntıları kalan eklentiler veri tabanında bulunmakta. Benzer bi sorunun çözümünü paylaşmıştım sizede konu linki ileteyim. Tamamen aynı metodla düzeltilecek sizin sorununuz :)

Merhabalar B Birisi

Sistemden silinmiş ve kalıntıları kalan eklentiler veri tabanında bulunmakta. Benzer bi sorunun çözümünü paylaşmıştım sizede konu linki ileteyim. Tamamen aynı metodla düzeltilecek sizin sorununuz :)

Aynı eklentiyi kurup tekrar kaldırayım dedim ama eklentiyi indiremedim.

Aynı eklentiyi kurup tekrar kaldırayım dedim ama eklentiyi indiremedim.

Bu eklenti bizde yok yapımcısı farklı sitemizde farklı yapımcılara ait eklenti paylaşımı yapılmamaktadır.
Bu konu ile ilgili size dosya paylaşımı yapamıyoruz sadece çözüm olarak üstte paylaştığım metod işinizi görecektir.

sürekl güncel diye yazmanıza gerek yok Bu Şekilde Konularınıza güncel diye yazmaya devam ederseniz XGT'den destek alamayacaksınız.üst mesajda söylediğimi tekrarlıyorum size.

Girişlerinizi gönderin kontrolünü sağlayalım. İD veya bağlantı ile işlem yapmıyoruz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.