Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XF 2.2 de Gece Temasını Ana Tema Haline Nasıl Getirebilirim?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ezeeeel

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, ilk konum olduğu için öncelikle forumunuzdan oldukça faydalandığım için teşekkür etmek istiyorum iyi bir iş yapıyorsunuz ve iyi ki varsınız arkadaşlar.

Sorunum; Kullandığım temada Gece ve Gündüz modu seçilebilir halde fakat kullanıcıya ilk olarak Gündüz teması geliyor, Gece temasını kendi isterse seçiyor.

Benim yapmak istediğim şey Gece ya da Gündüz modunu kaldırmak değil fakat kaldırılıyorsa da Gündüz kaldırılabilir. Asıl amacım Gece temasını sürekli hale getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? eklenti olmadan.

MESELA PAGECONTAINER'e gir şu yeri bul;

<a id="lightmode" data-xf-init="tooltip" data-original-title="Day/Night" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic p-navgroup-link--night">

lightmode yazan yeri nightmode olarak değiştir artık ana teman bu diyebileceğiniz bir yöntem var mı acaba?

Merhabalar,
Özel temalarda ne yazık ki tabi bşr yol gösteremiyoruz, çözüm suna bilmemiz içimiz için temayı çalışır halde görmemiz gerekli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.