Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF 2.1.3 Alakası olmayan üyelerin IP adreslerini aynı göstermesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu durumu yaklaşık 4-5 aydır yaşıyordum fakat bugün farkına vardım. Forumda moderatör olan birinin, başka bir üyelik açmamasına rağmen aynı IP adresiyle göstermesi durumu XF sisteminin 2.1.3 sürümünün sorunlu olması mıdır? Ya da bu şekilde göstermesi normal mi ?

Tekrar belirtiyorum. Moderatör olan kişi hiçbir şekilde, extra üyelik açmamıştır. Bu duruma kesin ve net çözüm nedir? Ve 1'den fazla üyelikleri nasıl tespit edeceğiz eğer XF sistemine güvenmeyeceksek? Ya da başka bir problem mi var? Xenforo gibi bir sistemin bu şekilde göstermesi normal değil diye düşünüyorum. Bir yerde bi problem mi var? Konu hakkında prof arkadaşlar cevaplarsa çok memnun kalırım.

1582544729721.png

Biri 3 şubatta girimiş,diğer ise 12 aralıkta. Eğer statik İP adresiniz yok ise bunlarla karşılaşmanız gayet doğal.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Multi üyeliği ayırt eden sağlam bir sistem yok mu xenforo da? Konu hakkında detaylı bi sonuç verebilirseniz :)

XF2 [8WR] Member Utilities ben bu eklentiyi kullanıyorum multi üyelik karşısını birnevi alıyor ilave olarak e-posta onayı olmayan kullanıcıları belirledğiniz gün sonunda e-posta yolu ile uyarada bilir ve ilave belirlenen gün sonunda forumdan tam olarak siliyor.

• Beğen
Tepkiler: Sis

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.