Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V8 - 8. Nesil tema

[XenGenTr] Style V8 - 8. Nesil tema
XenGenTr 2021 yılının İlk teması [XGT] Style V8

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (6) Yorumlar (5) Forum konusu

Azcık kötüleyin ya şu temayı öğğğk falan ıyyy iğrenç çok pislik az pislik bir miktar pislik bir tık pislik cıks güzel :D haha emeklerinize sağlık emek var.. diğerlerini ezmek gibi olmasın ben net dobra insanım acımam... diğer temalar her nekadar açıklama yapılsada şöyle böyle ben kullandıgıma gördüğüme bakarım.. herkes beni ilgilendirmez.. diğerleri düşük versiyon tarayıcılarda mobil girişlerde bu temaya göre uyumsuz kalıyor bu temayı ben android 4 de ve işlevleri bitmiş güncellemesi olmayan tarayıcılarda denedim.. bu temanın görüntülenme hızı çok yüksek .. titizlikle işlenmiş gibi.. yeni diye demiyorum belki sonraki çıkacak temalar bunun gibi olmaya bilir.. bu tema BEST bence. Tarayıcılarla diğer temalara göre daha bir uyumlu... sizin bunu deneyimleme imkanınız olmaya bilir eski sistem çağ dışı kullanımlarda bu tema başarılı çıktı.. günümüz teknolojisinde zaten kuş gibi hafif olur.. sağolun güzel iş.. dolarla aram düzeldiğinde düşünücem.

Temayı chaatlaax chaatlaax kardeşime aldık, temayı sitesinde ben de kullanıyorum efsane bir şey.

Tüm fonksiyonları taş gibi çalışıyor diğer temalarda olduğu gibi, aşırı hoşuma gitti, zaten gidiyordu ama daha çok beğendim :)

V5 kullanıyordum V8 de aldım. Beğendim.
Yanlız şöyle bir hatası var ilk V5 kullandığımız da temayı aşağı çekerken siyah yada Beya arka plan geliyordu. Yani tarayıcıyı bir kaç sn sonra yansırıyordu. Mobilde şuan o sıkıntı var. Pc de test etmedim.
Elinize sağlık çok güzel ve kullanışlı

Merhabalar
sınırsız süreli lisans satışınız var mı temalarınızda

V8 Teması alınmıştır. netr0n netr0n hocam sayesinde kurulum sorunsuz şekilde yapılmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Tema hakkında takıldığım bir husu var yardımcı olursanız sevinirim.

Gece ve gündüz olarak 2 farklı logo ve favicon nasıl eklenir? (Karanlık mod'da farklı favicon ve logo)

Tema hakkında takıldığım bir husu var yardımcı olursanız sevinirim.

Gece ve gündüz olarak 2 farklı logo ve favicon nasıl eklenir? (Karanlık mod'da farklı favicon ve logo)
Bunu basit bir şekilde yapmak ne yazık ki mümkün değil, üzerinde çalışmak gerekli. Boş bir zamanımda göz atarım ;)

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2 XenForo 2.1
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
92.6% 4.63 yıldız 8 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,250.00 ₺
Yenileme maliyeti
400.00 ₺

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.