Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ücretli [XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema

[XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema
XenForo forumunuza bilinen forumların üzerine taşımak için tasarlanmış modern, şık ve göz alıcı [XGT] 11. Nesim tema.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (3) Yorumlar (3) Forum konusu

temayı satın alsam şuanki kullandığım temadaki değişiklikler yenisine kurulumunu yaparken aktarıyormusunuz ??
 

Kategori oluşturmaya çalışırken aşağıdaki hatayı alıyorum yardımcı olmanız mümkün mü ?
 

Ekli dosyalar

  • resim_2023-05-24_142143105.png
    resim_2023-05-24_142143105.png
    437.1 KB · Görüntüleme: 14
Muazzam bir tema olmuş. İnşallah ileriki zamanda alım yapacağım. Kısmetse ileride birde Freelancer forumları için bir çalışma gelir mi :)
 
Muazzam bir tema olmuş. İnşallah ileriki zamanda alım yapacağım. Kısmetse ileride birde Freelancer forumları için bir çalışma gelir mi :)
Bu güzel düşünceniz için teşekkür ederiz.
 


eTiKeT™ tarafından oluşturulan yeni bir ürün mevcut: [XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema 0.0.1 - Bilinen tüm xenforo tasarımlarını unutun ve 11. Nesim temamız ile tanışın

Tüm temaların demoları için;
Demo forum
Kullanıcı adı : xgtDemo
Parola : xgtDemo[XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema 0.0.1

Ekli dosyayı görüntüle 22754
Açıklama

XGT Yazılım ve web hizmetleri adına [XGT] Style 11 - 11. Nesim temamız satışa sunulmuştur, bunu sizler ile paylaşmaktan gururlu ve mutluyuz.
Yeni tasarımımız ile bilinen tüm xenforo 2 temalarını size unutturarak yepyeni bir sayfayı sizler ile açıyoruz. Tasarım hakkında daha fazla bilgiye Özellikler sekmesinde erişe bilirsiniz.

Kullanıcı dostu renkleri ile kullanıcılar yormayacak, forumda daha çok zaman geçirmesini sağlayacaksınız. Gece, gündüz modu ile kullanıcıların gözlerine eziyet olmaktan çıkacak ve kullanıcılarınız forumunuza bağlayacaksınız. Ve bunların tümünü ise bizim renklerimize bağlı kalmadan kendi zevkinize göre düzenleyip kullanıcılarınıza suna bileceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 22755Genişletilmiş Ürün Bilgisi

- Tüm alanların renklerini bir kaç tık ile istediğin gibi değiştire bilirsiniz, bunu gece ve gündüz moduna ayırarak size daha fazla alanı yönetmenize olanak tanıyoruz.
- Tema eklenmiş tüm özellikleri tema özelliklerinde istediğiniz gibi açıp kapa bilirsiniz, böylelikler kalıplara bağlı kalmadan kendi zevkinizi yansıta bilirsiniz.
- Kullanıcıların kontrolüne bırakılan alanlar ile kullanıcı zevklerini de unutmadık, 3. ayrı renk kombinasyonu ile kullanıcı dilediği renk kombinasyonunda forumu kullanmasına da olanak tanıyoruz.
- Kullanıcılar için sadece renk yönetiminde bağlı kalmıyor bir çok alanda da onların kontrol ede bilmeleri için çeşitli fonksiyonlar ekleyerek onların forum tutkusunu artırıyoruz. Tabi bunların yine yönetici ister ise kontrole etmelerini sağlayarak tüm ana kontrolleri sizlerin eline bırakıyoruz.
- Çeşitli alanlar eklediğimiz duyur blokları ile temanıza entegre bir görsel ile duyuru, iletişim, reklam gibi fikirlerinizi de öne çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.
- Tema özel olarak tasarlanmış header alanı ile farklı bir boyut kazandırırken hızlı aram motoru ile kullanıcıların forum için aramalarını kolaylaştırıyor ve bunu yine sizin kontrolünde yapmalarını sağlıyoruz.
- Yine temaya özel olarak tasarlanmış footer ile forumda çeşitli veri istatistiklerini kullanıcıların görmesine olanak tanıyoruz. Tabi ki bu verileri yine siz iserseniz kullana bilir olduğunu unutmayınız.
- Konu içeriklerini bizim için en önemli bir alandır, bu alanda ise kullanıcıların konu içeriği karmaşına girmeden görsel olarak konularını destekliyor ve kullanıcıların konulardan uzaklaşmalarını engellemeyi hedefliyoruz.
- Konu içinde kullanıcıların kendileri için yükledikleri afişlerini kullanarak, kullanıcıların konularına kişiliklerini yansıtmalarına olan tanıyor, kullanıcıları konu açmalarına teşvik ediyoruz.
- Kullanıcı afişlerini forumda bir kaç farklı alanda kullanarak xenforo varsayılan yapısından çıkarak forumda sosyal bir platform havasına sokuyoruz.
- Tema için özel olarak soru, çözüm forumlarındaki konu gösterim alanı (postbit) ayrı boyut kazandırarak kullanıcıların çözümlere daha hızlı erişmesini sağlarken bunu da sıra dışı bir tasarım ile taçlandırıyoruz.
- Konular için özel olara tasarlanan postbit alanı ile varsayılan kabukların dışına çıkıyoruz.
- Temaya özel olarak tasarlanan standartların dışında giriş ve kayıt ol alanı ile kullanıcıların bir foruma değilde sosyal bir platforma kayıt olma havasına sokarak heyecanlandırıyor ve kayıt olmalarına teşvik ediyoruz.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin...

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Ekli dosyayı görüntüle 23289
elinize emeğinizi sağlık muazzam bir çalışma olmuş
 
Merhabalar bu güzel temayı alıp kullanma şansım oldu. Çok şık ve güzel olmuş ellerine sağlık. Ayrıca eTiKeT™ eTiKeT™ hocam çok ilgilendi teşekkür ederim. Gel gelelim bu temadaki gördüğüm yeşil renkli uyarı panelini bir türlü bulamadım. Nerede nasıl oluşturabiliriz.

FDFAD856-98B2-4311-85C5-31A0AC843C38.jpeg

Birde üye etiketlerken buradaki gibi üye profil resmi değilde @ etiketi ile gözüküyor. Ne yapabiliriz.
 
Bunları konu olarak ürün destek sayfasında sorarsanız sevinirim.
Uyarı eklemek için şu video göz atınız;


Etiket için ise şu eklentiyi kullana bilirsiniz;
 
  • Beğen
Tepkiler: RON

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2.X ioncube 12 [XenGenTr] Core Library 1.0.3
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 4 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
2,600.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,000.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.