Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Elegance Style
XenForo 2 için yapılmış ultra gelişmiş xenforo teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Öncelikle ellerinize sağlık çok güzel bir tema. Tema fiyatı 2.500 tl sadece 1 sene için mi geçerli veya süresiz mi? Yenileme maliyetini tam anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Yenileme maliyetini xenforo yazılımının güncelleme maliyeti gibi düşünebilirsiniz. Örneğin satın aldığınızda XenForo 2.2.12 sürümünü kullanıyorsunuz. 1 yıl boyunca tüm gelen güncellemeleri ücretsiz bir şekilde alırsınız. 1 yıl dolduğunda eğer güncelleme var ise ve sizde bu güncellemeyi almak isterseniz 1 yıllık daha güncelleme satın alabilirsiniz. Güncelleme zorunlu değildir. XenForo yazılımını mevcut sürümde kullandığınız sürece güncelleme ihtiyacınız olmayacak ve süresiz bir şekilde ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Kısaca güncelleme zorunlu değildir tamamen size bağlı bir durumdur.

Öncelikle ellerinize sağlık çok güzel bir tema. Tema fiyatı 2.500 tl sadece 1 sene için mi geçerli veya süresiz mi? Yenileme maliyetini tam anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
1 yıl sonra 500 TL ye yenileyip 1 yıl daha güncel olarak kullanıyorsunuz ve destek alabiliyorsunuz.

netr0n netr0n ile whatsapptan görüştüm ve ödemeyi yapıp sipariş verdim.çok güzel görünüyor tema ellerinize sağlık

ödemeyi yaptıktan 45 dk sonra kurulum hazır hale getirdiler teşekkür ederim.

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.x ioncube v12
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,000.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.