Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo'da sizce bir seo eklentisine ihtiyaç var mı ?

larcox

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar , sizce xenforoda bir seo eklentisi kullanmalı mıyız? Eğer kullanmayı önenirseniz bu hangi eklenti? Veya xenforo'nun kendisi yeterli olur mu? Deneyim ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar , sizce xenforoda bir seo eklentisi kullanmalı mıyız? Eğer kullanmayı önenirseniz bu hangi eklenti? Veya xenforo'nun kendisi yeterli olur mu? Deneyim ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Az biraz xenforadan anlıyorsam seo eklentileri faydadan daha çok zararı var. Zamanında o hatayı bende yaptım. Forum şimdi anca toparlanıyor.

Eklenti gerek yok ben geçen 20 içerik yazdım ertesini günü kontrol ettim. 10 10 2 günde indexledi. Search consolo içeriği menual indexletmeyin sen yaz bırak işini yapsın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.