Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XenForo2 Kayıt Olma Sorunu ?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

İsmail TANER

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, daha bir kaç gün öncesine kadar sorun yokken şimdi Üyeler kayıt olmak istiyor fakat kayıt ol butonuna bastıktan sonra hiç bir şey gelmiyor bekliyor bekliyor bekliyor... Sonunda bir kutu içinde şu hatayı veriyor: "Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir. "

Eklentilerin hepsini devre dışı bıraktım fakat yine aynı ne yaptım ne ettim sorun düzelmiyor... Oysa ki Admin paneline girdiğimde herhangi bir sorun da göstermiyor hatta hiç bir sorun yok her şey yerli yerinde

Üstelik e-mail sorunu da yok her şey tamam fakat 2 3 gün önce ne olduysa bu sorun çıktı hiç anlamadım.

PHP sürümünü en güncel olan PHP Sürümü yaptım "7.4.4" fakat yine aynı bir şey değişmedi...

MySQL tabanlı bir sorun olabilir mi? Lütfen yardım edin her şeyi tekrar baştan kurmak istemiyorum.

"XenForo sürümünü güncellesem düzelme imkanı var mıdır ?" Sürümüm XenForo 2 : v2.1.6

Şimdiden çok çok Teşekkür ederim... İyi forumlar dilerim...

her şeyi doğru yaptım ama olmuyor... sileceğim yakında napayım başka çare yok
Merhaba bir kaç öneride bulunabilirim, sub domain açıp oraya XF 2.2.X sürümü kurup testlerini yaparmısın kayıt ol sorun vermiyorsa mevcut 2.1.6 yı XF 2.2.X ile güncelleme yapın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.