Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo2 domain.com tarzı maillere onay maili neden geç düşüyor?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Başlıkta da belirttiğim üzere [email protected] gibi mail adreslerine onay mailleri geç düşmekte

bunun sebebleri ne olabilir ? Kısaca bu sorunu kökten nasıl ortadan kaldırırız ?

ben artık info yapmıyorum destek yapıyorum
anında düşüyor sebebi bundan mı bilmiyorum
fırsat varsa deneyin bi

bana öyle oldu bu şekilde hemen düşüyor mail
sebebini bilmiyorum
şansa böyle bişey denedim yani

hocam bu yöntemle yeni üye olacak kişiler kendi domain mail adresiyle üye olacağı zaman onay kodu çabuk ve hızlı gidiyor karşı tarafa ? DOĞRU MU ANLADIM :)

hocam bu yöntemle yeni üye olacak kişiler kendi domain mail adresiyle üye olacağı zaman onay kodu çabuk ve hızlı gidiyor karşı tarafa ? DOĞRU MU ANLADIM :)
yanlış :)

sizin sitenizin mail adresi bu olacak onların değil. yani kesin konuşmim deneyin diye yazdım :)
siteniz diyelim ki hepsiburada.com
sitenizin mail adresi [email protected] değil de [email protected] olacak
üyelere mail/onay maili/kayıt olurlarken mail bu adresinizden gidecek

saçma ama sorununuz inşallah çözülür :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
yanlış :)

sizin sitenizin mail adresi bu olacak onların değil. yani kesin konuşmim deneyin diye yazdım :)
siteniz diyelim ki hepsiburada.com
sitenizin mail adresi [email protected] değil de [email protected] olacak
üyelere mail/onay maili/kayıt olurlarken mail bu adresinizden gidecek

saçma ama sorununuz inşallah çözülür :)
Bizzat değiştirdim bakalım deneyip göreceğiz teşekkürler ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.