Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Ziyaretçiler İçin Ayrı Gösterim Üyeler İçin Ayrı Gösterim Nasıl Yapılıyor?

Tades123

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Sitemde Ziyaretçiler Gelince
Örneğin 123.png
Bu sitemize Goşgeldiniz Yazısı Diyelim Onu Üyelere Ayrı Göstermek istioyrum Suan Herkes görüyor Sadece Üye oldukları zaman göstermek istiyorum Bunu Nasıl Yapabilirim

Nasıl yapılır ? Xenforo Ziyaretçiler İçin Ayrı Gösterim Üyeler İçin Ayrı Gösterim Nasıl Yapılıyor?

Belirtilen herhangi bi kodu eğer şu iki kod arasına eklerseniz, arada buluna kodları sadece ziyaretçiler görecektir.

Kod:
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">

KODLARINIZ BURAYA GELECEK!

</xf:if>
Belirtilen herhangi bi kodu eğer şu iki kod arasına eklerseniz, arada buluna kodları sadece ziyaretçiler görecektir.

Kod:

Çözüm

Kod:

Evet bu şimdi Ziyaretçiler Görmesin Diye ne yapmam gerekiyor birde Tarayıcıda zoom Özelliği Var yakınlaştırıp uzaklaştırıyorsunuz Chormede ben bunu Siteye Full uzak Mesafe nasıl yapabilirm Suan Ekranım Yakınlaştırması %75 Olarak ayarladım Xenforoda böyle bi içerik varmı acaba

Kod yapısı eğer bu ise <xf:if is="!$xf.visitor.user_id"> sadece ziyaretçiler, eğer bu ise <xf:if is="$xf.visitor.user_id"> sadece kayıtlı, giriş yapmış kullanıcılar göre bilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.