Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo v2.2.15 - Forum Istatistik Sistemi Görünmüyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

jagermeister34

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,
XenForo v2.2.15 - forum istatistik sistemini indirdim core eklentisi ile birlikte fakat kurmuş olduğum ve kurulu gözüktüğü halde anasayfamda istatistik verilerini göremiyorum.
Bunun sebebi ne olabilir? Harici bir işlem yapmam gerekir mi?
2024-03-12 09_31_44-[XGT] Forum istatistik içerikleri _ ENTES Ar-Ge Forum - Yönetici kontrol p...png
2024-03-12 09_32_09-📊 [XGT] Forum istatistik - Seçenekler _ ENTES Ar-Ge Forum - Yönetici kontr...png

Çözüldü XenForo v2.2.15 - Forum Istatistik Sistemi Görünmüyor

Merhabalar,
XenForo v2.2.15 - forum istatistik sistemini indirdim core eklentisi ile birlikte fakat kurmuş olduğum ve kurulu gözüktüğü halde anasayfamda istatistik verilerini göremiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 25696
Ekli dosyayı görüntüle 25697

Edit: kullanıcı yetkilerinde görüntüleme seçeneği "Hayır" olduğu için gözükmüyormuş. Güncelleyince düzeldi. Teşekkürler.
Merhabalar,
Ekli dosyayı görüntüle 25696
Ekli dosyayı görüntüle 25697

Edit: kullanıcı yetkilerinde görüntüleme seçeneği "Hayır" olduğu için gözükmüyormuş. Güncelleyince düzeldi. Teşekkürler.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.