Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo üzerinde İstatistik eklentisini ekledikten sonra Template hata mesajını alıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

TunisMan31

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://latesforum.xyz/
Merhabalar,

XenForo İstatistik eklentisini kurduktan sonra aşağıdaki şablon hatasını alıyorum:

• Template public:pAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src\addons\XenGenTr\XGTForumistatistik\TL.php:50)
1704724537965.png

Çözüldü XenForo üzerinde İstatistik eklentisini ekledikten sonra Template hata mesajını alıyorum

Eklentinin copyright dosyasını sildiğiniz için hata alıyorsunuz. Eklentiyi kaldırıp orjinal dosyalar ile tekrar kurulum yapın.
Eklentinin copyright dosyasını sildiğiniz için hata alıyorsunuz. Eklentiyi kaldırıp orjinal dosyalar ile tekrar kurulum yapın.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.