Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Xenforo Üye Ekleme İşlemleri (Kullanıcı Sayısını Çoğaltın)

mucahitkargz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar xenforoda kalıcı bir şekilde forumlarınıza üye yükleme işlemi yapıyoruz.

Yüklenen üyeler karışıktır ve nicknameler yabancıdır zaten burda önemli olan üye sayısını yükseltmek. Bu arada biz fake activity eklentisi ile vs yükseltmiyoruz direkt olarak kalıcı bir şekilde veritabanına ekliyoruz. Bu sayede üye olacak kişiler dilediği gibi nickname alabiliyorlar.

Ayrıca SEO Açısından hiç bir zararı yoktur.:) ( Face activity eklentisi sadece göz yanıltmasıdır)

Üye ekleme sırasında eğer istediğiniz isimler varsa örneğin bot kadın nicknameler bot erkek nicknameleri yabancı vs bunları da ayarlayabiliyoruz bize listenizi veriyorsunuz biz o listedeki isimleri ekleyebiliyoruz.

Aşağıya örnek ek bırakıyorum aradaki farkı görebilceksiniz. :)

FİYAT TABLOSU
1 K 150 TL
5 K 400 TL
10 K 800 TL

Konu 21 Haziran 2024'de Güncellenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Arkadaşlar Konu Güncel

Güncel 1K Fiyatı: 150 TL' dir

Kullanıcı Tipi Bay Bayan Karışık.

İstediğiniz isimleri bana liste halinde belirtirseniz eğer o listedeki isimleri de Ekleyebilirim. İletişim mucahitkargz mucahitkargz

fake activity uygulaması ile sınırsız yapılan işlem mantığı gibi görünüyor

Hayır face activity kullanmıyoruz veritabanına ekliyoruz direkt yorumlamadan önce sorabilirdiniz hocam yani face activity geçici olarak üye ekler eklenti silindiğinde gider biz kalıcı ekliyoruz her uyenın random maıllerı oluyor yası oluyor ısımlerı ayrı oluyor Örnek: Xenforo Üye Ekleme İşlemleri (Kullanıcı Sayısını Çoğaltın)
Yukarıdaki "mantığı gibi görünüyor" ifademin yanlış anlaşılmaması adına açıklama gereği hasıl oldu. Yaptığınız çalışmaya atfen bir negatif yorumda bulunmadım. Müsterih olunuz. Çoğumuzun bildiği muhtelif eklentilerle (ki adını tabii ki vermeyeceğim), kullanıcıların kan gruplarına(!) kadar girerek oluşturulan sûni üye yapısından farkını yorumlamayı amaçladım. İyi forumlar, başarılar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.