Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo URL Hatası..

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ForumKolik

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.sroarena.com/
Merhaba Sayın Saygıdeğer hocalarım.

İlk olarak sorunumu kısaca anlatmak istiyorum. Forum sitesinde Sabah karşılaştığım bir hata beni gerçekten yordu.

Sitede Herhangi bir konuya tıkladığımda 404 Hatası almaktayım.
12.PNG

ve Dahası anasayfa'da hiçbirşey yapmadan beklediğimde Hata alıyorum ve bu sürekli üst üste açılıyor bir zaman sonra ekranda sadece hata yazısı oluyor ve sim siyah oluyor.

13.PNG

Bu Sorunu geçebiliyorum URL Kısmını kapattığımda ama Seo dostu url kullanmadanda google üzerinde index alamak imkansız hale geliyor..

14.PNG

Arama motoru Dostu url kullan kısmını ve URL Türkçe Karakterleri kullanma seçeneklerini kapatıp kayıt aldığımda Sorun ortadan kalkıyor. ama tam aksine açmam gerekiyor her forum gibi.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim umarım sorunu anlatabilmişimdir.​

Çözüldü XenForo URL Hatası..

Merhaba, ekte vermiş olduğum dosyayı zipten çıkarın ve forumun kurulu olduğu ana dizine gönderin.

Bazı sorunlarla karşılaştık hatası için sunucu üzerinde mod security özelliğini kapatmalısınız. Sunucunu firmanızdan talep edebilirsiniz.
Merhaba, ekte vermiş olduğum dosyayı zipten çıkarın ve forumun kurulu olduğu ana dizine gönderin.

Bazı sorunlarla karşılaştık hatası için sunucu üzerinde mod security özelliğini kapatmalısınız. Sunucunu firmanızdan talep edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• .htaccess.zip
    720 bayt · Görüntüleme: 20
Çözüm

mod security özelliğini kapattırdım hocam. sabah forum konu açma yetkilerini düzenlemek istemiştim hata aldıktan sonra kapatmalarını söyledım ve kapattırdım. dosyayı denıyorum hemen

Saygı değer hocam çok teşekkür ederim aldığım hata ortadan kalktı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.