Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Tüm konuşmaları gör eklentisi sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

BuffyCookie

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.odyofilizm.com
Merhaba, Tüm konuşmaları gör eklentisini kurdum gerekli izinleri verdikten sonra görmek istediğim konuya tıkladığımda bu tarz bir hata almaktayım.

ErrorException: [E_NOTICE] unserialize(): Error at offset 0 of 65 bytes in src/addons/XenGenTr/XenKonusmalariGor/Pub/Controller/KonusmaDetaylari.php at line 44

1. XF::handlePhpError()
  2. unserialize() in src/addons/XenGenTr/XenKonusmalariGor/Pub/Controller/KonusmaDetaylari.php at line 44
  3. XenGenTr\XenKonusmalariGor\Pub\Controller\KonusmaDetaylari->actionDetay() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
  4. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
  5. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
  7. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2487
  8. XF\App->run() in src/XF.php at line 524
  9. XF::runApp() in index.php at line 20

Çözüldü Xenforo Tüm konuşmaları gör eklentisi sorunu

Birden fazla eklenti var sağlıklı çalışanı bu;

Merhaba, Tüm konuşmaları gör eklentisini kurdum gerekli izinleri verdikten sonra görmek istediğim konuya tıkladığımda bu tarz bir hata almaktayım.

ErrorException: [E_NOTICE] unserialize(): Error at offset 0 of 65 bytes in src/addons/XenGenTr/XenKonusmalariGor/Pub/Controller/KonusmaDetaylari.php at line 44

1. XF::handlePhpError()
  2. unserialize() in src/addons/XenGenTr/XenKonusmalariGor/Pub/Controller/KonusmaDetaylari.php at line 44
  3. XenGenTr\XenKonusmalariGor\Pub\Controller\KonusmaDetaylari->actionDetay() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
  4. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
  5. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
  7. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2487
  8. XF\App->run() in src/XF.php at line 524
  9. XF::runApp() in index.php at line 20
bendede oldu bu hata gittim sildim eklentiyi basit mantık ;D

Birden fazla eklenti var sağlıklı çalışanı bu;

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.