Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Telegram Konu Botu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apyazılım

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli forum üyeleri ve yöneticileri. Aklımda söyle bir düşünce var sizinle paylaşıp fikir alışverişi yapmak istedim. Forumda açılan konuları telegram botu ile telegram kanalına ve gurubuna paylaştırma. Örnek : ( Bot kanala forumda xxx konu açıldı Konu linki : xx.xx/xx/xxx ) böyle bir bot yazmayı dusunuyorum ve pythonla kodlanmasını planlıyorum. Fakat böyle birşey mümkün ola bilirmi. Yani xenforo yapısı buna müsait mi.
eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n LaDezs LaDezs Ugur Ugur Hocam sizlerde yol gösterirseniz sevinirim

Böyle bir bot varsa bende kullanmak isterim. Özelden atabilirmisiniz

Bu forumu kullanarak özelden dosya paylaşımı yapmayınız. Lisanssız bir ürün paylaşımını özelden yapıyorsanız zaten bu forumda yasaklanırsınız.

Forumdaki üyelerimizin güvenliği için özelden uzak masaüstü bağlantıları istemek, forum, sunucu girişi istemek yasaktır.

Lütfen bunu bir uyarı olarak kabul edin, tekrarı olursa kuralları artık biliyorsunuz demektir.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.