Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo sorgu limiti kaldırma!

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

OrulOrulOrçun

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Hocam merhaba diyorum öncelikle /forumlar sayfasına çok geç giriyor o sayfanın dışında jet gibi açılıyor her şey?

Ben yukarıda linki bıraktım jet gibi giriyo forumlara tıklayın yavaşlıyor. Eklentilerin çoğunu kaldırıp denemiştim oysa dolu dolu sorgu var o forumlarda. Sorunu nasıl çözebilirim?

Hocam merhaba diyorum öncelikle /forumlar sayfasına çok geç giriyor o sayfanın dışında jet gibi açılıyor her şey?

Ben yukarıda linki bıraktım jet gibi giriyo forumlara tıklayın yavaşlıyor. Eklentilerin çoğunu kaldırıp denemiştim oysa dolu dolu sorgu var o forumlarda. Sorunu nasıl çözebilirim?
sizin tarayıcıda problem olmasın girişler gayet hızlı ve normal ??

Merhabalar birazcık ilerledim. Sunucuda güçlü. Tekrardan foruma giriş yapabilir misiniz? 5 saniye bekletiyor açılırken milletin forumu hızlı benimse yavaş üzülüyorum.

Merhabalar birazcık ilerledim. Sunucuda güçlü. Tekrardan foruma giriş yapabilir misiniz? 5 saniye bekletiyor açılırken milletin forumu hızlı benimse yavaş üzülüyorum.
Host firmanızı değiştirin derim. Mesela Aylık yada yıllık ne kadar ödüyorsunuz?
Kullandığınız firma hangisi?

Arkadaslar dun gece baya ugras verdim tum eklentileri forum yazilimini guncelledim. Simdi hizlandi. Teks orunum Screenshot_2024-05-09-08-52-57-19_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Konu içeriği gözükmûyor sadece. Duzenlerken fln gozukuyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.