Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo resim dosyası kopyalama

ozgurgunes

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Bu aynı mesajın ikinci versiyonu ama diğerini sanırım yanlış yere açtım onu size zahmet kaldırabilirsiniz... Şimdi sorunu net olarak ifade etmeye çalışacağım.

Bir web sayfası düşünün, sayfayı komple mouse ile seçtim ve ctrl + c ye bastım, sonra xenforo editöre gidip, ctrl + v ile yapıştırdım. Tüm sayfa aynen yapışıyor güzel fakat burada bir sorun oluşuyor. Kopyalanan resimler, sunucuma upload edilmek yerine, kopyaladıgım sayfanın linkleri eklenerek, oradan çağırılıyor

Fakat eğer bir resim dosyasına mouse ile sağ tıklayıp, Chrome'da menüden Resmi Kopyala seçeneğini seçip, Xenforo editöre ctrl + v yaparsam, yani sadece resmi bu şekilde kopyalarsam, resim yine yapışıyor ama sunucuma upload ediliyor.

Ben istiyorum ki, bir sayfayı komple seçip ctrl + c yapıp xenforo editöre ctrl + v yaptığımda resimler de yazı ile birlikte kopyalansın ve resimler sunucuma upload edilsin

Böylelikle sayfa kopyalarken hız kazanayım..

Bunu nasıl yapabilirim?

Teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.