Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo onay e-postası gitmiyor!

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Respect

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar siteme kayıt olan kullanıcılardan e-posta onayı istemekteyim fakat bu e-posta onay mailleri kullanıcıya ulaşmıyor.
Dünya kadar foruma ve dünya kadar arama yaptım resemen fakat fayda etmedi :(
SMTP Yerlerini değiştirmeyi denedim fakat bu seferde kayıt olurken sıkıntı çıktı.

Screenshot_2.png

Bu arada arkadaşlar, sitemin default e-mail adresi yok yani email bana ait şöyle göstereyim:
Screenshot_3.png

Yani galiba "[email protected]" şekline olması gerekiyor fakat benimki kendi e-postam. Bu yüzden sorun çıkabilirmi?

admin cp de araçlardan giden e-posta testini yapabilirsiniz. Eğer hata veriyorsa hataya göre bir çözüm düşünülür eğer hata yoksa sıkıntı bilgilerde olabilir. Diğer bir durum ise yandex kendinizin değil kurumsal olması gerek (eposta) daha sonra kurumsal epostanızı smtp bilgilerini girin. Bazı sunucular yandex google gibi diğer eposta sağlayıcılarını istemiyor ve sorun çıkartıyor (eğer hosting kullanıyorsanız) Bu arada varsayılan epostayla iletişim e-posta ayrı olmasında fayda var.

Burada varsayılan e-posta seçeneği [email protected] gibi şeklinde almalısın düzgün çalışabilmesi için.

Diğer iletişim e-postası olarak istediğin mail adresini iletişim adresi olarak kullanabilirsin. Forumun iletişim kısmından gelecek tüm maillerin İletişim e-postası olarak eklediğin maile düşer.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.