Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo null kullanımı sonrası lisans

samet54

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo null kullanıyordum şimdi lisans aldım bunlareın hepsı null kuruluydu hepsının dosyalarını tekrardan ustune tekradan güncelelyebilirmiyim
birde eklentılerde
Download Enhanced Search bu ne ıse yarıyor anlamadım

• Download XenForo
    • Download Enhanced Search
    • Download Resource Manager
    • Download Media Gallery

Nasıl yapılır ? Xenforo null kullanımı sonrası lisans

Enhanced Search bu ne ıse yarıyor anlamadım

Eklentinin ismi XenForo Gelişmiş Aramadır.

Biliyorsunuz XenForo ile gelen bir arama sistemi var ama DB'deki durumundan ötürü tercih edilmiyor. Bunun için XenForo bu eklentiyi şöyle tanımlıyor; XenForo arama sisteminin yerini alan ve XenForo için daha yüksek performanslı ve daha esnek bir arama sistemi sağlamak için elastik taramadan faydalanmak için oluşturulmuş bir eklentidir.
Lisanslı dosyalarınızı indirin ve FTP olan null dosyalar ile değiştirin. eklentilerin XML dosyalarını kurulu olan eklentilerin üzerinde yazdırmanız yeterli...

Enhanced Search bu ne ıse yarıyor anlamadım

Eklentinin ismi XenForo Gelişmiş Aramadır.

Biliyorsunuz XenForo ile gelen bir arama sistemi var ama DB'deki durumundan ötürü tercih edilmiyor. Bunun için XenForo bu eklentiyi şöyle tanımlıyor; XenForo arama sisteminin yerini alan ve XenForo için daha yüksek performanslı ve daha esnek bir arama sistemi sağlamak için elastik taramadan faydalanmak için oluşturulmuş bir eklentidir.

Çözüm
Lisanslı dosyalarınızı indirin ve FTP olan null dosyalar ile değiştirin. eklentilerin XML dosyalarını kurulu olan eklentilerin üzerinde yazdırmanız yeterli...

Peki Lisansız Olan Temayı Lisanslı Yaparkende Aynı Şekilde Değiştirmek Gerekmekte Değilmi Peki Yapılan Tema Değişiklikleri Gideçektir Galiba ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.