Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo Navigasyonu Böyle Nasıl Yaparım?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

LostFearLess

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forumchess.com.tr/
1690958146311.png Selamlar arkadaşlar iyi çalışmalar dilerim. Sitemdeki Navigasyonu Yukarıdaki gibi logo olmasını istemiyorum sabit kalsın ve aşşağı yukarı inebilsin en üstede logo ve arama çubuğu olmasını istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirm denedim ama kötü oldu bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi @eTiKeT™@Ladezs

Merhabalar LostFearLess LostFearLess bu tarz düzenlemeler her temadan temaya göre değişkenlik gösterir bu yüzden özel olarak yapılır.
Direk size bunu nasil yapabilirsiniz diye göstermemiz çok zor. Yukarıdaki görüntüde logo pnav 'dan ayrılmış aşağı alınmış
pnav'da ikon eklenerek gösterilmiş . Piyasada bu tarz düzenlemesi olan xenbase teması aklıma geldi onda bu işlemi direk seçeneklerinden yapabiliyorsunuz. Ama sizin temanızda özel şablon düzenlemesi gerektirebilir. Bunuda size tarif etmemiz ne yazik ki biraz zor. İllede bunu yapmak istiyorsanız kullandığınız tema özel bir tasarım tema yapımcısına ulaşıp düzenleme yapmasını isteyebilirsiniz.

Merhabalar LostFearLess LostFearLess bu tarz düzenlemeler her temadan temaya göre değişkenlik gösterir bu yüzden özel olarak yapılır.
Direk size bunu nasil yapabilirsiniz diye göstermemiz çok zor. Yukarıdaki görüntüde logo pnav 'dan ayrılmış aşağı alınmış
pnav'da ikon eklenerek gösterilmiş . Piyasada bu tarz düzenlemesi olan xenbase teması aklıma geldi onda bu işlemi direk seçeneklerinden yapabiliyorsunuz. Ama sizin temanızda özel şablon düzenlemesi gerektirebilir. Bunuda size tarif etmemiz ne yazik ki biraz zor. İllede bunu yapmak istiyorsanız kullandığınız tema özel bir tasarım tema yapımcısına ulaşıp düzenleme yapmasını isteyebilirsiniz.
yanıt için teşekkürler, kendim yapmayayı deniyorum

hocam ana sayfanın orada navigasyon sekmesini yani hangi sekmade olduğumuzu gösteren şeyi ana sayfada nasıl gizlerim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.