Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Markasını Footer'dan Kaldırmak?

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Marka kaldırma fiyatı şu anda 350 USD

Bir müşterim sordu. Ben footer alanından Xenforo markasını kaldırmak istiyorum dedi. Fiyatını da yüksek buldu tabi.

Şimdi teknik olarak o yazıyı oradan silmek basit. Ancak silinmesi sonucunda bu işin riskleri nelerdir?

- Xenforo şirketi forum hakkında dava mı açabilir?
- Forumu kapatabilir mi? Nasıl?

Bu sebepten dolayı Xenforo'nun kısa vadede bir yaptırımı olacağını düşünmüyorum fakat bunun etik olduğunu da düşünmüyorum.

Bu durumda müşterinizi ikna etmeniz daha iyi olacaktır. Süslü cümlelerle onu oradan kaldırmamanın daha iyi olacağını anlatabilirsiniz.

1706012978042.png

Lisansı şu anda yok. Forumu denemesi için kurdum. Lisans alacağını iletti netron hocam.

Hem lisansız hemde telif alanı takıntısı :) birde lisansız yakalanmaktan kormak yerine telif alanından kormak çok sıra dışı. Yani ne yorum yapmalı bilemedim açıkcası.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.