Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo kurarken hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

utku1114

Kullanıcı
Kullanıcı
Selamlar localhost a xenforo kurmak istiyorum ama kurarken hata ile karşılaşıyorum, aynu xenforo yu paralı host a kurarken hata çıkmıyor.Sebebini bilen veya daha önce kurmuş arkadaşlardan yardım bekliyorum
Apache 2.4
PHP Uyumlu
Xampp v3.3.0
Xenforo version 2.1.11

Hatanın resmini ve yazılı şekilde bırakıyorum
2323.PNG
Yazılı kısım:
Error: Unknown named parameter $config in src\vendor\league\flysystem-eventable-filesystem\src\EventableFilesystem.php at line 431
  1. call_user_func_array() in src\vendor\league\flysystem-eventable-filesystem\src\EventableFilesystem.php at line 431
  2. League\Flysystem\EventableFilesystem\EventableFilesystem->callFilesystemMethod() in src\vendor\league\flysystem-eventable-filesystem\src\EventableFilesystem.php at line 395
  3. League\Flysystem\EventableFilesystem\EventableFilesystem->delegateMethodCall() in src\vendor\league\flysystem-eventable-filesystem\src\EventableFilesystem.php at line 128
  4. League\Flysystem\EventableFilesystem\EventableFilesystem->has() in src\vendor\league\flysystem\src\MountManager.php at line 311
  5. League\Flysystem\MountManager->has() in src\XF\Util\File.php at line 728
  6. XF\Util\File::installLockExists() in src\XF\Install\Helper.php at line 469
  7. XF\Install\Helper->isInstalled() in src\XF\Install\Controller\Index.php at line 11
  8. XF\Install\Controller\Index->actionIndex() in src\XF\Mvc\Dispatcher.php at line 350
  9. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src\XF\Mvc\Dispatcher.php at line 257
  10. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src\XF\Mvc\Dispatcher.php at line 113
  11. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src\XF\Mvc\Dispatcher.php at line 55
  12. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src\XF\App.php at line 2191
  13. XF\App->run() in src\XF.php at line 391
  14. XF::runApp() in install\index.php at line 14
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.