Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenForo kullanıcı düzenleyemiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

yaparyapmaz

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli xgt topluluğu. Reseller hosting kullanıyorum reseller altında başka bir kullanıcı oluşturarak kendi forum siteme yer oluşturdum, forum sitemin admin panelinden bir kullanıcıyı düzenlediğimde (örneğin birinin kullanıcı adını değiştirdiğimde) alttaki hatayı alıyorum. bir arkadaş php sürümünü 8.11 yapmamı söyledi, plesk panelde son sürüm php kullanıyorum ve seçenekler arasında 8.11 yok. Lütfen bana yardımcı olun. Screenshot_20230505-204351~2.png

Çözüldü xenForo kullanıcı düzenleyemiyorum

Certain ARIA roles must contain particular children uyarısı görüyorum. Tarayıcı kaynaklı. Tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da farklı bir tarayıcı da test edebilirsiniz.
Öncelikle alan mı boş bırakıyorsunuz ona bakın. Kullanıcıları düzenlediğinizde en yukarıda şifre alanı var o alana da kendi şifrenizi gireceksiniz. Boş bırakmayın o alanları.

Öncelikle alan mı boş bırakıyorsunuz ona bakın. Kullanıcıları düzenlediğinizde en yukarıda şifre alanı var o alana da kendi şifrenizi gireceksiniz. Boş bırakmayın o alanları.
Hocam evet onu biliyorum ama sorun şu ki şifre alanı yok yani sizin de dediğiniz gibi kendi şifremi girmem gerekiyor yukarıdaki alana normalde ama şu anda o alan yok benim panelimde 🥲

Tamam şimdi anladım; Siz yetki işlemleri değil sadece kullanıcı düzenlemek istiyorsunuz. Tarayıcı console alanına bakar mısınız oraya hangi alanın hatasını döndürüyor.

Tamam şimdi anladım; Siz yetki işlemleri değil sadece kullanıcı düzenlemek istiyorsunuz. Tarayıcı console alanına bakar mısınız oraya hangi alanın hatasını döndürüyor.
Evet hocam spesifik bir kullanıcıyı düzenlemeye çalışırken oluyor bu. Bilgisayara erişimim yok şu anda hocam mobilden giriyorum :/ Size bilgileri versem bir kontrol etme imkânınız var mı rica etsem ?

Güvenli olmayan bağlantılara giriş sağlamıyoruz maalesef. Müsait zamanda console hatasını paylaşırsanız uzaktan da yardımcı oluruz.

Certain ARIA roles must contain particular children uyarısı görüyorum. Tarayıcı kaynaklı. Tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da farklı bir tarayıcı da test edebilirsiniz.

Çözüm
Hocam bilgisayarda MS Edge var mobilde Chromedan giriyorum iki şekilde de aynı hatayı alıyordum şimdi mobilde Opera'dan girdim ve sorun çözüldü benzer sorun yaşayan arkadaşlar okusun diye yazdım. Size çok teşekkür ederim çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

edit: netr0n netr0n hocam bir de rica etsem ilk mesajımdan site adresimi kaldırma imkânınız varsa çok mutlu olurum henüz açılmamış bir site görünmese daha iyi ama tabii size uygunsa

Hocam bilgisayarda MS Edge var mobilde Chromedan giriyorum iki şekilde de aynı hatayı alıyordum şimdi mobilde Opera'dan girdim ve sorun çözüldü benzer sorun yaşayan arkadaşlar okusun diye yazdım. Size çok teşekkür ederim çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

edit: netr0n netr0n hocam bir de rica etsem ilk mesajımdan site adresimi kaldırma imkânınız varsa çok mutlu olurum henüz açılmamış bir site görünmese daha iyi ama tabii size uygunsa
Edge'de o sorun var. Chrome bir sürümünde vardı adını hatırlamıyorum ama test için chrome eklentileri ile sayfa tespit edilebiliyordu. Güncellerseniz sorun olacağını sanmıyorum.

Kolay gelsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.