Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Hakkında

senguns

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar. Benim bir eğitim ve haber portal sitem mevcut. Aynı site üzerinden forum sitesi kurmayı düşünüyorum. Araştırmalarımın ardından en cazip gelen forum scripti xenforo oldu. Fakat aklımda iki sorum var. Bu konularda yardımınızı istiyorum. Öncelikle xenforo scriptini satın aldıktan sonra orjinal temanın mobil uyumluluğunun olup olmadığını merak ediyorum. Tekrar mobil uyumlu tema alma gibi bir ihtiyacım olur mu? İkinci olarak destek sitesinde okudum fakat xenforoyu paypal olmadan doğrudan kredi kartı ile alma imkanımız yok mu?

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Merhabalar arkadaşlar. Benim bir eğitim ve haber portal sitem mevcut. Aynı site üzerinden forum sitesi kurmayı düşünüyorum. Araştırmalarımın ardından en cazip gelen forum scripti xenforo oldu. Fakat aklımda iki sorum var. Bu konularda yardımınızı istiyorum. Öncelikle xenforo scriptini satın aldıktan sonra orjinal temanın mobil uyumluluğunun olup olmadığını merak ediyorum. Tekrar mobil uyumlu tema alma gibi bir ihtiyacım olur mu? İkinci olarak destek sitesinde okudum fakat xenforoyu paypal olmadan doğrudan kredi kartı ile alma imkanımız yok mu?

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Xenforo full olarak responsive dir.Bütün yapılan temalar da bunun üzerine oluşturulan responsive temalardır.

Peki hocam
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
şu yöntemle paypala kredi kartımı entegre etsem alışverişte sıkıntı yaşar mıyım? Kıbrıs üzerinden hesap oluşturmaı gösteriyor videoda.

Kredi kartınızla satın alabilirsiniz. XenForo lisansı almak için paypal'a ihtiyacınız yok.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.