Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo fpassthru Hata!

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

panda

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Böyle bir hata alıyorum sürekli. Ucu nereye gidiyor bilmiyorum ama galiba resim önizleme ile ilgili de olabilir. Servis sağlayıcımla konuştum ve kapalı olduğunu söylediler. Düzeltme imkanım var mıdır?

1538073553239.png

Çözüldü Xenforo fpassthru Hata!

fpassthru() fonksiyonu kapalı ise forum sağlıklı çalışmaz. Bazı hosting firmaları fpassthru fonksiyonunu kapalı tutuyor. Dilerseniz size %100 xenforo uyumlu uygun fiyata reseller verebiliriz. Fiyat istiyorsanız özelden iletiriz.
Servis sağlayıcını bu özelliği açmazsa ne yazık ki yapacak bir şey yok ki güvenlik deyip geçiştirecekler.

Bu nedenle forumları genel hostlarda değil, bu amaç ile kurulan yerlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Servis sağlayıcını bu özelliği açmazsa ne yazık ki yapacak bir şey yok ki güvenlik deyip geçiştirecekler.

Bu nedenle forumları genel hostlarda değil, bu amaç ile kurulan yerlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.
vps önerdi bana. siz ne düşünüyorsunuz? geçiş yapmalı mıyım?

vps önerdi bana. siz ne düşünüyorsunuz? geçiş yapmalı mıyım?
Genel hostcuların hep yaptığı şeyi yapıp size VPS önermiş :D Şaşırdık mı peki, elbette hayır :D

LaDezs LaDezs ile konuşmadan karar verip, boşu boşuna fazla para vermeyin.

Bu mesaja LaDezs LaDezs mutlaka geri dönüş yapar ve önce ihtiyacınızı analiz ederek, size en uygun çözümü önerir merak etmeyin.

fpassthru() fonksiyonu kapalı ise forum sağlıklı çalışmaz. Bazı hosting firmaları fpassthru fonksiyonunu kapalı tutuyor. Dilerseniz size %100 xenforo uyumlu uygun fiyata reseller verebiliriz. Fiyat istiyorsanız özelden iletiriz.

Çözüm
fiyat alabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.