Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo forum istatistiklerini nasıl düzenleyebilirim?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dr0xly

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Screenshot_2021-10-09-20-25-59.png
Konular mesajlar vs olan kısımı nasıl aktif ederim aynı tema fakat bende aktif degil..

Çözüldü XenForo forum istatistiklerini nasıl düzenleyebilirim?

Abi destek istedigim site Cyberz Hack Forum | Hack Sitesi | ***** Forum | Hack Forum | Hacker Sitesi |

Örnek site imhatimi.org

Tema ismi ryzer pro dark

2.tema excluve dark örnekteki site ile aynı temaya mahsup fakat o istatistik kısmı bende mevcut degil 1 kere kendı kendıne açılı tekrar kapanmıştı o istatistik sonrasında daha bulamadım
Siteleri şimdi gördüm: Durumu şöyle izah edeyim size; Bu düzenleme için ücret teklif edilse dahi bile işlem yapmam/yapmayız. Sebebine gelecek olursak; Tema Türkiye'de xenforo hizmeti veren kişilere ait. Temanın lisanslı bir tema olup olmadığını bilemeyiz. Footer'daki linkleri bile kaldırmışsınız. Tema konusunda temanın yapımcısından destek almaktan başka çareniz yok. Bu temayı lisanssız...
Site linkiniz nedir? Kullandığınız tema nedir? Nasıl bir işlem yaptınız? Örnek gösterdiğiniz site bunu sonradan kendisi eklemiş olabilir.

Site linkiniz nedir? Kullandığınız tema nedir? Nasıl bir işlem yaptınız? Örnek gösterdiğiniz site bunu sonradan kendisi eklemiş olabilir.
Abi destek istedigim site Cyberz Hack Forum | Hack Sitesi | w*r*z Forum | Hack Forum | Hacker Sitesi |

Örnek site imhatimi.org

Tema ismi ryzer pro dark

2.tema excluve dark örnekteki site ile aynı temaya mahsup fakat o istatistik kısmı bende mevcut degil 1 kere kendı kendıne açılı tekrar kapanmıştı o istatistik sonrasında daha bulamadım

Abi destek istedigim site Cyberz Hack Forum | Hack Sitesi | ***** Forum | Hack Forum | Hacker Sitesi |

Örnek site imhatimi.org

Tema ismi ryzer pro dark

Siteleri şimdi gördüm: Durumu şöyle izah edeyim size; Bu düzenleme için ücret teklif edilse dahi bile işlem yapmam/yapmayız. Sebebine gelecek olursak; Tema Türkiye'de xenforo hizmeti veren kişilere ait. Temanın lisanslı bir tema olup olmadığını bilemeyiz. Footer'daki linkleri bile kaldırmışsınız. Tema konusunda temanın yapımcısından destek almaktan başka çareniz yok. Bu temayı lisanssız kullandığınız sürece destek konularınız hep kilitlenir bilginiz olsun.

Konu kilit.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.