Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Error rendering template hatası?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ByUnem

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://southroleplay.com
Merhaba forumda bir sorun yoktu. Extra.less'te bir düzenleme yapıp kaydettikten sonra error rendering css hatası aldım nasıl çôzerim? netr0n netr0n @eTiKeT™

Gerekli ssler dosyada ekli.

Ekli dosyalar

• 1682292095044.png
    1682292095044.png
    72.3 KB · Görüntüleme: 40
  • 1682292117533.png
    1682292117533.png
    75.9 KB · Görüntüleme: 13
Merhabalar ByUnem ByUnem extra.less şablonunda yaptığınzı en son düzenlemeyi geri alınız.
Bu hata genellikle hatalı yazılmış css kodlarından sebep karşımıza çıkmaktadır.

Yeni bir tema oluştur default ...
Mevcut hata veren temanızdaki kod'ların kod dizinini takip et kaldır.. Sanırım son yaptığın işlemden bir önceki işlemde'de hata var gibi.. İlk sıra dizinindeki satırlarda hata görünüyor sitene girince..

Yeni bir tema oluştur default ...
Mevcut hata veren temanızdaki kod'ların kod dizinini takip et kaldır.. Sanırım son yaptığın işlemden bir önceki işlemde'de hata var gibi.. İlk sıra dizinindeki satırlarda hata görünüyor sitene girince..
Halledemedim, yardım edecek var mı?

Merhaba, ByUnem ByUnem config.php içinde debug mod açık onu false yapıp tekrar kontrol edermisin.

Çözüm
extra.less şablonunda * işareti ekli kalmış gibi görünüyor. Şablonda aratın ve bulmaya çalışın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.