Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo eklenti yüklerken site'nin çökmesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Merdo428

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://wmforum.online
Merhabalar,

Dün bilgisayara format atmadan önce gayet güzel bir şekilde eklenti vesayre yükleniyordu xenforunun kendi eklenti sayfasından ama format attıktan sonra ve tekrar xenforo kurulumunu yaptıktan sonra eklenti yükleyince site çöküyor türkçe yama yüklemeye çalışınca'da aynı problemi yaşıyorum en 10 dakika siteye erişilmiyor bunun sebebi nedir ?

Çözüldü Xenforo eklenti yüklerken site'nin çökmesi

Siteye erişemiyorsanız eklentilerde sorun yok ise sorun sunucu taraflı olma olasılığı yüksek. Sunucunun hata kayıtlarına bakıp sorunu tespit etmeniz lazım.
Çok sinir oldum ya ne eklenti ne türkçe yama yükleyebiliyorum import dediğim an çöküyor hosting firmasına yazdım hosting’de bir problem yok diyorlar🫠

Siteye erişemiyorsanız eklentilerde sorun yok ise sorun sunucu taraflı olma olasılığı yüksek. Sunucunun hata kayıtlarına bakıp sorunu tespit etmeniz lazım.

Çözüm
Hocam dosyaları yükleyince şimdide ındex of alıyorum deliricem vallah😂 Domain adresim/public_html’ye kurulu dosyalarım birde

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.