Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo da Forum konularının yayın tarihi nasıl değiştirilir?

blackcemre

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum konularının yayın tarihi nasıl değiştirilir?

Nasıl yapılır ? Xenforo da Forum konularının yayın tarihi nasıl değiştirilir?

Forumun ilk mesajının tarihini değiştirerek yapabilirsiniz. Eğer konuda birden fazla mesaj var ise hepsini tek tek değiştirmeniz gerekecek.

Ücretli eklenti

Ücretsiz eklenti
Forumun ilk mesajının tarihini değiştirerek yapabilirsiniz. Eğer konuda birden fazla mesaj var ise hepsini tek tek değiştirmeniz gerekecek.

Ücretli eklenti

Ücretsiz eklenti

Çözüm

Ücretli eklenti

Ücretsiz eklenti
Merhaba hocam tekrardan, kullanıcı izinlerinden de ayarladım fakat nereden tarihi değiştirebilirim onu göremedim?

Neden konu tarihlerini değiştirirsiniz ki database ile oynarsınız? Tarih değiştirmek bence çok yanlış gereksiz. Forumunuzun ne kadar eski olduğu ortaya çıkar..

Neden konu tarihlerini değiştirirsiniz ki database ile oynarsınız? Tarih değiştirmek bence çok yanlış gereksiz. Forumunuzun ne kadar eski olduğu ortaya çıkar..
Arkadaş neden soru bilemem ama ben neden kullanıyorum onu açıklayayım. Bazen değişik konularda aynı konu ile ilgili mesajları birleştirerek tek bir yeni konuda toplamak istiyorum. Bu durumda mesaj tarihlerinde oynamaya ihtiyaç olabiiyor. Database direkt bir müdahale olmadı için hata yapma ihtimali de olmuyor.

Arkadaş neden soru bilemem ama ben neden kullanıyorum onu açıklayayım. Bazen değişik konularda aynı konu ile ilgili mesajları birleştirerek tek bir yeni konuda toplamak istiyorum. Bu durumda mesaj tarihlerinde oynamaya ihtiyaç olabiiyor. Database direkt bir müdahale olmadı için hata yapma ihtimali de olmuyor.
İşte bu seo konusunda sıkıntılı bir durum… Benzer konuların forumda bulunması forumu daha güçlendiriyor. İşte o yüzden 1500 konuluk minik forumum 1000000 konuluk dev rakip siteler içerisinde Google search console raporlarına göre en az bir düzine anahtar kelimede dev rakiplerini geçti… Kadınlarkulübü bir rakibim… Bunu anlatmaya çalışmak için soru sordum. Tamamen bilgi paylaşımı amaçlı bir soru…

Wordpress ten Xenforo ya geçtim eski konularımı foruma aktardım hepsi aynı tarih gözüküyor onun için eski tarihleri ile değiştirmek istiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.