Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo.Com Resmi ve Müşteri alan yenilikleri

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XenForo.Com Resmi sitesi ve müşteri alanı yenilikleri
Evet bu gün itibari ile xenforo. com resmi satış sitesi yenilenmiştir. Aynı zamanda Müşteri paneli ve satın alma alanlarında da yenilikler ve gelişmeler olmuş.​

XenForo® yeni sitesi.png

Yenel olarak bakıldığında sistemde aslında teknik bir değişiklik yok,değişim sadece görsel olaray yapılmış gibi görünüyor. Hadi her bareber inceleyerek yorumlarımı yapalım.​

Ana sayfa dikkat çekici yenilikler;
Yeni eklenen bir sayfa XenForo özelikleri. Bu sayfada Xenforo 2 dair tüm teknik ve geliştiirlmiş özellikler hakkında kısa bilgiler veriliyor.​
xenforo.com ana sayfa.png
Erşim için : Discussion
Solutions sayfası
Bu sayfada ise xenforo resmi ürün ve hizmetleri hakkında bilgi amaçlı alanlar oluşyurulmuş. Yeni lisas alacaklar için aydınlatıcı bilgiler içeriyor.​
xenforo.com cozumler.png
Erşim için :XenForo Solutions

Satın alma sistemi
Eski ile arasında bir fark yok sistem aynı ancak görsel değişimler tamamne değişmiş gibi görünüyor.​
XenForo® yeni sitesi satıs.png

Lisans,müşteri paneline giriş,
Buradaki görünüm tamami ile XenForo 2 girişi ile aynı yapılmış​
XenForo® yeni sitesi giriş paneli.png

Müşteri kontrol paneli yenilikleri;
Görüldüğü gibi görsel burada da tamamen değiştirilmiş. Ancak buraya gelen bazı yeniliklerde içeriyor.​
Dikkatimi çekenlerde birisi Son indirilenler alanı,burada en son indirilen dosyalar ve indirme zamanlarını görebiliyorsunuz artık. Bunun sizin için ne artısı olabilir bilmiyorum. Ama indirilen dosyaların takibi yapmanın en güzel yanı eğer lisans bilgileirniz birilerinde var ise dosyalarını üzerinde ne yapılmış artık bunu görebilirisniz.​
XenForo® yeni sitesi müsteri alani.PNG

Hemen biraz altında geçmişte açmış olduğunuz Ticker,destek taleplerini listeliyor artık. Ulaşması daha kolay olmuş böylelikler.​
XenForo® yeni sitesi müsteri alani destek.png
Aşağı inmeye devam ediyoruz,ve karşımıza forumu kullanabilcek kullanıcı hesapları ve kişisel bilgileriniz eklenmiş.​
forum kullanıcıları.PNG
Ve son olarak müşteri alanına giriş detayları,girilen zaman ve İP adreslerini içeriyor.​
xenforo.com guvenlik.png

Benim dikkatimi çekenler bunlar,genel olarak yorumum daha kullanışlı olduğu yönünde.Renk için ise mavi sizinde bildiğiniz gibi en sevdiim renktir forum için özellikler :) tasarımın mavi olması ve forum ile birbirine benzerliği güzel olmuş.

Belediye çalışıyor :D

Belediye çalışıyor :D
Hemde Tam tıkır. Lisans sisteminde iyileme işlemi yapmişlar license number görünüyor ve tamamen xenforo 2 adına yakışır bir tasarı olmuş.
yazılımda yenilik herzaman ileriye götürür tebrikler xenforo.com resmi ekibini bu konuda :p

ld.jpg

Geç bile kalmışlardı görsel ateş ediyor :)

eTiKeT™ eTiKeT™, her ne kadar son sürümden yana olsam da 1. Versiyonlar yok indirme listesinde, acaba bi yere mi sakladılar?

Çok iyi olmuş ben beğendim..

eTiKeT™ eTiKeT™, hay ALLAH razı olsun yav, ben resimdeki yere tıklıyordum Screenshot
baktım sadece son sürüm gözükmekte, acaba kaldırıldı mı dedim, deme indirme linkine tıklayınca Screenshot süremler açılıyormuş :D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.