Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo begeniyi geri çekme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fatihcray

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sitemde konuyu begenen kullanıcıların begenilerini geri çekmesini nasıl kaldırırım yani arkadaşlar bu konuyu begendi ama begenisi geri çekmesini istemiyorum bunu nasıl yaparım ?

Merhaba arkadaşlar sitemde konuyu begenen kullanıcıların begenilerini geri çekmesini nasıl kaldırırım yani arkadaşlar bu konuyu begendi ama begenisi geri çekmesini istemiyorum bunu nasıl yaparım ?

O alan çok kapsamlı bir alandır. Köklü değişikliklere ihtiyaç duyar ki editlemenizi de önermem.

netr0n netr0n, işin aslı şudur günlük beğeni limitini kullanıyorum ve kullanıcı beğeniyor limiti doluyor lakin. Beğendi içeriği begenmekten vazgeçiyor ve tekrar başka konuları beğenmeyen devam ediyor yani günlük beğeni limitinin hiçbir anlamı kalmıyor

Sizi anlıyorum ama dediğim gibi alan çok karışık. İlerleyen haftalarda müsait bir zamanda bu konuya bakacağım.

Aslında mantıklı bunu için bir eklenti yazılabilir ve hemen bir göz atıyorum...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.